دلایل چالش کمیته فنی استقلال با شفر

تهران- ایرنا- اظهار نظر شفر در خصوص کمیته فنی باشگاه استقلال با واکنش اعضای این کمیته همراه شد و آنها خواهان مشخص شدن وضعیت خود از سوی مدیرعامل شدند.

به گزارش ایرنا؛ چهار ماه قبل بود که امیر حسین فتحی کمیته فنی باشگاه استقلال را تشکیل داد و در مصاحبه ای اعلام کرد که کمیته فنی بازوان فنی شفر هستند و این کمیته به استقلال کمک خواهد کرد تا بتواند به موفقیت های بزرگی برسد.
این کمیته که با حضور پرویز مظلومی، بهتاش فریبا، مجید نامجو مطلق، مجید رضایی و امیدرضا روانخواه تشکیل شد و قرار بود به عملکرد فنی وینفرد شفر، نقل وانتقالات، خروجی ها و ورودی های استقلال نظارت کند و نقش تعیین کننده و اساسی در اتفاقات فنی استقلال داشته باشد اما با رسیدن نیم فصل مسابقات لیگ برتر، به یکباره جلسات این کمیته تعطیل شد و این نفرات که همگی از پیشکسوتان استقلال محسوب می شوند کوچک ترین نقشی در جذب مربیان و بازیکنان تازه وارد نداشته باشند!
همه این ماجراها تا آن جایی پیش رفت که نقش کمیته فنی کمرنگ شده و زیر پوستی به این اتفاقات اعتراض کنند اما مصاحبه پرحاشیه وینفرد شفر در حاشیه تمرین دیروز استقلال پرده از اختلافات بزرگی برداشت که یکی از آن ها مخالفت او با کمیته فنی استقلال بود.
وقتی از سرمربی استقلال درباره همکاری با کمیته فنی باشگاه سوال پرسیده شد او گفت: میگوئل، بیژن طاهری و فرهاد مجیدی را در کادرفنی داریم و این مربیان هر روز در تمرین هستند و این بسیار مهم است.
مصاحبه شفر و بی تفاوتی او به کمیته فنی تیر خلاصی بود تا آتش خشم اعضای کمیته برافروخته و آنها تصمیم بگیرند دیگر نه تنها در جلسات شرکت نکنند بلکه صدای اعتراضشان را به گوش مدیران این تیم برسانند.

** مظلومی: فعلا حرفی نمی زنم
رییس کمیته فنی باشگاه استقلال ترجیح می دهد در حال حاضر سکوت اختیار کند تا پس از گفت و گو با امیر حسین فتحی موضوع رسمی خود را اعلام کند.
وی می گوید: در خصوص تعطیلی کمیته فنی به ما چیزی ابلاغ نکرده اند و من از این مساله بی خبر هستم. ترجیح می دهم الان حرفی در مورد استقلال نزنم اما همیشه آرزویم سربلندی این تیم است.

** بهتاش فریبا: هدف ما کمک به استقلال بود
پیشکسوت استقلال درباره اتفاقات اخیر و حاشیه هایی که پس از مصاحبه وینفرد شفر به وجود آمده است می گوید: هدف ما کمک و خدمت به استقلال بود و هست و همیشه به دنبال این بوده ایم که این تیم در مسیر موفقیت و سربلندی گام بر دارد.
او افزود: باشگاه استقلال به کمیته فنی، مدیرعامل و سرمربی متعلق نیست. باشگاه استقلال برای هواداران است و همه باید به این تیم محبوب خود کمک کنیم.
فریبا گفت: مدت ها است خبری از کمیته فنی استقلال نیست و این کمیته کوچک ترین نقشی در تصمیم گیری های اخیر نداشته است.

** امید روانخواه: جلسات فنی هدف نداشت
عضو کمیته فنی باشگاه استقلال گفت: شفر حاضر بود در جلسات شرکت کند ولی چون این جلسات از سوی باشگاه هدفی نداشت او هم استقبال نمی کرد. ما عضو کمیته فنی هستیم و از این کمیته بیرون نیامده ایم ولی در این مدت جلسه ای نداشتیم که بخواهیم در آن شرکت کنیم.
وی ادامه داد: کمیته فنی می توانست به استقلال کمک زیادی کند اما این اتفاق رخ نداد و در حساس ترین شرایط جلسات این کمیته تعطیل شد.

** مجید رضایی: شاید حرف های شفر با باشگاه هماهنگ بود
پیشکسوت باشگاه استقلال که عضو کمیته فنی این تیم نیز محسوب می شود گفت: یکی از انتقاداتی که از کارلوس کی روش می شد این بود که او در همه مسائل دخالت می کند و در فوتبال ما خصوصا استقلال و پرسپولیس نباید این اتفاقات تکرار شود.
عضو کمیته فنی تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه شفر گفته است موافق حضور کمیته فنی در باشگاه نیست گفت: هر کسی باید جایگاه خودش را بداند و شفر نمی تواند بگوید به کمیته فنی نیاز دارد یا خیر البته شاید او با باشگاه استقلال هماهنگ است که این طور سخن می گوید.
وی اظهار داشت: شاید شفر به باشگاه استقلال گفته است به کمیته فنی نیاز ندارد و آنها پذیرفته اند که کمیته فنی نباید باشد و اگر این چنین است امیر حسین فتحی به صورت رسمی اعلام کند تا همه از آن با خبر شوند.
ورزشی**م.ت**9118**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال