در نشست 5 ساعته هیات مدیره باشگاه استقلال چه گذشت

بازیکنان و سرمربی نباید مصاحبه جنجالی انجام دهند

تهر ان-ایرنا-نشست هیات مدیره باشگاه استقلال درحالی برگزار شد که 5 ساعت به طول انجامید و در این جلسه موضوعات مهمی مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش ایرنا؛ دومین نشست هیات مدیره باشگاه استقلال شامگاه یکشنبه با حضور امیرحسین فتحی، کامران منزوی، میرشاد ماجدی، اسماعیل خلیل‌زاده و احمد سعادتمند برگزار شد.
امیرحسین فتحی در ابتدای این نشست گزارشی از وضیعت باشگاه استقلال در اختیار مدیران ارشد این باشگاه قرار داد.
**دعوای شفر و معاون استقلال باید حل شود
یکی از مهم ترین محورهای نشست امشب هیات مدیره باشگاه استقلال حاشیه هایی بود که در روزهای اخیر برای این تیم به وجود آمده است، دعوای وینفرد شفر و معاون ورزشی استقلال موضوعی بود که مدیران استقلال درباره آن به صحبت پرداختند.
هیات مدیره استقلال اعلام کردند این تیم بیشتر از همیشه به آرامش نیاز داشته و اگر اختلاف سلیقه و یا مشکلی در استقلال وجود دارد باید در داخل حل شود نه این که شفر با استفاده از واژه هایی که در فضای عمومی مناسب نیست برای استقلال حاشیه درست کند.
مدیران ارشد آبی پوشان بر این باور بودند چنین مسائلی باید از سوی مدیرعامل که مسولیت اجرایی باشگاه بر عهده اوست برطرف شود.
**چرا استقلال مشکل زمین تمرین دارد؟
استقلالی ها طی یک هفته گذشته بیش از همیشه با مشکل فراهم کردن زمین تمرین رو به رو بودند و هرگز نتوانستند با آرامش به تمرین بپردازند. شاگردان شفر که این روزها چند مرحله حتی نتوانستند وارد محل تمرین خود شوند مشکلات زیادی را در این باره داشتند.
این اتفاق تا جایی پیش رفت که شفر و چند تن از بازیکنان استقلال مصاحبه های تندی را انجام دادند.هیات مدیره باشگاه استقلال درباره محل تمرین استقلال به صحبت پرداختند و امیر حسین فتحی اعلام کرد با توجه به صحبت هایی که با مسولان وزارت دفاع صورت گرفته است همچون فصل گذشته این تیم دوباره در ورزشگاه صنایع دفاع تمرینات آماده سازی خود را پشت سر خواهد گذاشت.
**بازیکن حق مصاحبه بر علیه مسولان باشگاه را ندارند
امروز و پس از پایان تمرین استقلال پژمان منتظری و روزبه چشمی مصاحبه های تندی را بر علیه مدیران استقلال انجام دادند.چشمی با انتقاد از شرایط جاری این تیم اعلام کرد مدیران استقلال اگر نمی توانند مشکلات را حل کنند بروند.
صحبت های بازیکنان استقلال و حتی وینفرد شفر به مذاق اعضای هیات مدیره استقلال خوش نیامد و آن ها اعلام کردن احترام و حرمت مدیران باشگاه استقلال تحت هر شرایطی حفظ شود و بازیکنان نباید این اجازه را به خود دهند که در رسانه ها از مدیران استقلال انتقاد کنند.
**حل مشکلات مالی استقلال
یکی از مهم ترین محورهای نشست امشب مشکلات مالی باشگاه استقلال بود.در این جلسه پیرامون حل مسائل مالی استقلال بحث و تبادل نظر و قرار شد کار گروه اقتصادی استقلال که در جلسه گذشته تشکیل شد این موضوع را پیگیری گنند.
کامران منزوی عضو هیات مدیره باشگاه استقلال بنا به دلایلی زودتر از سایر اعضای هیات مدیره نشست را ترک کرد.
نشست هیات مدیره باشگاه استقلال ساعت 22 به پایان رسد.
صورت جلسه نشست هیات مدیره باشگاه استقلال توسط هادی مباشری دبیر هیات مدیره مکتوب شد.
شبک **ورزشی**م.ت**1392

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال