جام حذفی انگلیس؛

سوانسی و کریستال پالاس به یک چهارم نهایی صعود کردند

تهران- ایرنا-تیم های لیگ برتری سوانسی و کریستال پالاس نیز امشب در دور پنجم رقابت های جام حذفی انگلیس با غلبه بر رقبای خود به مرحله یک چهارم نهایی این مسابقات صعود کردند.

به گزارش ایرنا؛ بازیکنان سوانسی در این دیدار که در ورزشگاه «لیبرتی» برگزار شد تیم برنت فورد را با نتیجه 3 بر یک شکست دادند و راهی مرحله بعدی این رقابت ها شدند.
« دانیل جیمز» در دقیقه 53 ، « برسنت سلینا» در دقیقه 66 و « جورج بیرز» در دقیقه 90 و همچنین «لودنیلس» دروازه بان تیم میهمان که در دقیقه 49 به اشتباه دروازه خودی را باز کرد امشب برای سوانسی گلزنی کردند.
این درحالی است که تنها گل تیم برنت فورد را «اولی وات کینز» در دقیقه 29 درون دروازه سوانسی جای داد و تیم خود را پیش انداخت اما او و بازیکنان تیمش نتوانستند از این پیروزی حفاظت کنند و بازی برده را باختند.
تیم کریستال پالاس نیز در چارچوب این رقابت ها تیم دونکاستر را حذف و راهی مرحله بعدی این رقابت ها شد.
« جفری شلوپ» در دقیقه 8 و « مکس میر» در دقیقه 47 گل های تیم کریستال پالاس را درون دروازه رقیب جای دادند و به عنوان هفتمین تیم راهی مرحله یک چهارم نهایی رقابت های جام حذفی شدند.
در مهم ترین دیدار این مرحله تیم چلسی فردا (دوشنبه) در ورزشگاه «استمفورد بریج» شهر لندن میزبان تیم منچستریونایتد است و با حذف یکی از این دو تیم جمع تیم های حاضر در مرحله یک چهارم نهایی کامل خواهد شد.
پیش از این تیم های واتفورد، برایتون، میلوال،منچسترسیتی و ولور همپتون راهی مرحله یک چهارم نهایی این مسابقات شده اند.
شبک**ورزشی **9144**1392

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال