در هفته آخر رقابت ها

دومین پیروزی تیم والیبال دورنای ارومیه در لیگ برتر رقم خورد

ارومیه- ایرنا- تیم والیبال دورنای ارومیه در هفته بیست و ششم و آخر لیگ برتر کشور با پیروزی خانگی سه بر یک مقابل عقاب نهاجای تهران، دومین برد خود را کسب کرد.

به گزارش ایرنا، دیدار 2 تیم قعرنشین دورنای ارومیه و عقاب نهاجای تهران عصر روز یکشنبه با حضور بیش از یکهزار تماشاگر مشتاق ارومیه ای در سالن 6 هزار نفری غدیر این شهر برگزار شد.
این دیدار در حالی برگزار شد که سقوط 2 تیم به لیگ دسته یک کشور مسجل شده بود.
شاگردان محمد وکیلی در تیم دورنای ارومیه که از امتیاز میزبانی و تشویق تماشاگران خونگرم ارومیه ای بهره می بردند، از همان ابتدای این دیدار توپ و میدان را در دست گرفته و ست نخست را با امتیاز 25 بر 19 به سود خاتمه دادند.
اما در ست دوم تجربه بالای بازیکنان تیم عقاب نهاجا کار را برای دورنا سخت تر کرد تا والیبالیست های نوجوانان این تیم با از دست دادن سه امتیاز پایانی، با نتیجه 25 بر 22 مغلوب حریف تهرانی شوند.
تیم دورنای ارومیه در ست های سوم و چهارم با ارایه بازی کم اشتباه در پست های دفاع، حمله و دریافت، به ترتیب با امتیازهای 25 بر 21 و 25 بر 23 پیروز شد تا دومین برد خود را در لیگ برتر فصل جاری رقم بزند.
پیش از این دیدار، تنها پیروزی بازیکنان نوجوان و کم تجربه تیم دورنای ارومیه در هفته هیجدهم با نتیجه سه بر صفر مقابل شهرداری گنبد کسب شده بود.
80 درصد ترکیب تیم دورنا را بازیکنان تیم ملی نوجوانان زیر 18 سال تشکیل می دهد و هشت بازیکن آن والیبالیست های شهر ارومیه هستند.
هدایت تیم والیبال دورنای ارومیه را «محمد وکیلی» بر عهده دارد و تنها بازیکن جوان این تیم «رضا رضایی» 20 ساله بوده که وظیفه سرگروهی تیم را عهده دار است.
هدف از تشکیل این تیم پشتوانه سازی برای آینده والیبال کشور و آماده سازی تیم ملی نوجوانان ایران برای حضوری قدرتمند در رقابت های جهانی 2019 نوجوانان مصر است.
7156/2093

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال