مجمع عمومی فدراسیون اسکواش برگزار شد

تهران -ایرنا- مجمع عمومی فدراسیون اسکواش، امروز (یکشنبه) با حضور معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان و دبیر کل کمیته ملی المپیک برگزار شد.

به گزارش ایرنا از فدراسیون اسکواش، مجمع عمومی سالیانه فدراسیون اسکواش با حضور «عبدالحمید احمدی» معاون وزارت ورزش و جوانان، «شاهرخ شهنازی» دبیر کل کمیته ملی المپیک، «مسعود سلیمانی» رئیس فدراسیون اسکواش و سایر مسئولان و روسای هیات ها برگزار شد.
در این مجمع سلیمانی گزارش عملکرد فدراسیون در سال 97 و همچنین برنامه این فدراسیون برای سال آینده را اعلام کرد. وی تاکید که تمام برنامه های فدراسیون در سال 98 باید اجرایی شود.
همچنین رییس فدراسیون اسکواش از اجرایی شدن برنامه های فدراسیون در سال 97 خبر داد.
در این نشست اعلام شد استان هایی که فعال نیستند باید کار جدی خود را آغاز کنند و در غیر این صورت شاهد تغییرات در آنها خواهیم بود. همچنین از استان های فعال نیز قدردانی گردید.
احمدی معاون وزیر ورزش و جوانان در این نشست ضمن قدردانی از عملکرد فدراسیون اسکواش توجه این فدراسیون به بخش پایه را مهم اعلام کرد.
معاون وزیر ورزش و جوانان، روند پشتوانه سازی در اسکواش را مناسب العاده دانست.
شهنازی دبیر کل کمیته ملی المپیک هم عملکرد اسکواش ایران را در سال های اخیر بسیار خوب دید و گفت: این فدراسیون مسیر مناسبی را در پیش گرفته است.
ورزشی ** 1528 **3783**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال