مشاور عالی فرمانده سپاه:

ملت ایران در راه ولایت ذره ای تزلزل نخواهد کرد

کاشان- ایرنا - مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمن بداند که مردم شریف ایران در راه اسلام، انقلاب و ولایت فقیه ایستاده و در این راه پیشتاز همه امت های مسلمان بوده و در ادامه این راه نیز ذره ای تزلزل نخواهد کرد.

به گزارش ایرنا، سردار حسین دقیقی روز یکشنبه در آیین تشییع پیکر پاک سه شهید حادثه تروریستی زاهدان در کاشان افزود: جوانان مجاهد، غیور و دلیر ایران اسلامی اکنون در راه دفاع از مرز و بوم و تمامیت ارضی کشور با افتخار آفرینی جان خود را در راه خدا فدا می کنند تا به دشمنان بفهمانند که دست از رهبری و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی نخواهند کشید.
وی بیان کرد: اقدام تروریستی سیستان و بلوچستان آخرین تلاش مذبوحانه دشمن و فاقد ارزش نظامی بود که با حمایت آمریکا، رژیم غاصب صهیونیستی، خاندان سعود، منافقان و داعش انجام شد.
مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه دشمن با برگزاری کنفرانس ها و نشست های فراوان با هزینه های مادی زیاد تلاش دارد تا اقدام هایی در راستای جلوگیری از هدف ها و آرمان های والای انقلاب اسلامی انجام دهد، تصریح کرد: کنترل خودرو حامل مواد منفجره کار ساده ای نیست و ساخت این گونه بمب ها بسیار پیچیده و شناسایی آنها بسیار سخت می باشد.
وی اضافه کرد: دشمن با وجود همه توطئه ها در 40 سال گذشته از عمر پر برکت انقلاب اسلامی با شکست رو به رو شده و ایران پس از یک هزار و 400 سال در منطقه خاورمیانه و مجاور دریای مدیترانه در حال انجام وظیفه و اثرگذاری است.
دقیقی تاکید کرد: امروز انقلاب و محور مقاومت راه خود را یافته و پایه های استکبار را به لرزه درآورده که عامل اصلی همه این پیروزی های انقلاب اسلامی وحدت بر محور ولایت فقیه می باشد.
وی اضافه کرد: ملتی که از شهیدان راه امنیت ملی خود به این شایستگی قدردانی می کند، لیاقت استقلال و آزادی را دارد و برای آنکه مردم در راه اسلام باقی بمانند، باید واقعیت ها را با آنها درمیان گذاشت.
مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: مردم باید بدانند که اکنون دوران انقلاب اسلامی یک پیچ تاریخی و مهم را سپری می کند که با راهنمایی و هدایت های رهبری معظم انقلاب، این پرچم به دست حضرت صاحب الزمان (عج) خواهد رسید.
به گزارش ایرنا، پیکر پاک شهیدان سید ثارالله موسوی، ابراهیم صیادی و ابوالفضل موسوی سه نفر از شهیدان حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان پس از اقامه نماز توسط نماینده ولی فقیه در شهرستان از محل ناحیه مقاومت بسیج تا میدان 15 خرداد کاشان تشییع شد.
عوامل گروهک تروریستی که خود را جیش العدل معرفی می کنند، با اقدامی کور و انتحاری چهارشنبه شب یک دستگاه اتوبوس حامل نیروهای مرزبانی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از لشکر امام حسین (ع) استان اصفهان را مورد هدف قرار دادند.
این حادثه تروریستی که با یک دستگاه وانت مملو از مواد منفجره در جاده خاش- زاهدان رخ داد، منجر به شهادت 27 نفر و زخمی شدن 13 نفر دیگر از نیروهای جان بر کف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شد.
شهیدان و مجروحان این حادثه تروریستی جمعی لشکر 14 امام حسین (ع) و یک تن نیز متعلق به لشکر نجف اشرف بود.
مردم کاشان یک هزار و 700 شهید و افزون بر چهار هزار جانباز و آزاده تقدیم جمهوری اسلامی ایران کرد.
این شهرستان با جمعیت افزون بر 365 هزار نفر در فاصله نزدیک به 200 کیلومتری شمال اصفهان واقع است.
6136/8123/6026/

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال