نیلی احمد آبادی: ظرفیت دانشگاه های ایران منحصر به فرد است

تهران - ایرنا - رئیس دانشگاه تهران می گوید: ظرفیت دانشگاه های ایران منحصر به فرد است ، دانشجویان و استاد عملکرد خوبی دارند.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه ایرنا، محمود نیلی احمد آبادی روز شنبه در همایش معاونان و مدیران بین المللی دانشگاه ها که امروز در دانشگاه علم و صنعت برگزار شد ، گفت : با وجود اینکه دانشگاه ها در حوزه بین الملل دارای سابقه طولانی هستند اما تجربه کمی داریم. بعد از انقلاب به دلیل مسائل مختلف در این حوزه کمتر فعالیت داریم و می دانیم یکی از جنبه های حضور بین المللی کشورهای دنیا، مسیر علم و فناوری است.
وی با بیان اینکه علم و فناوری بهترین و مطمئن ترین مسیر برای تعامل، صلح، دوستی و پیشرفت کشورهاست، تاکید کرد: بسیاری از سفرا و مسئولان آموزش عالی سایر کشورها همواره تاکید می کنند کشورهای شان متقاضی تعامل با دانشگاه های ایران هستند چرا که استادان و دانشجویان ما موفق هستند.
به گزارش ایرنا ، در این همایش دانشگاه تهران به عنوان دانشگاه برتر در جمع دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور، شناخته شد و وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از نیلی احمدآبادی تقدیر کرد.
نیلی احمدآبادی در این زمینه با تشکر از وزارت علوم برای برگزاری این گردهمایی ، موفقیت را ناشی از زحمات و کوشش های استادان و دانشجویان دانشگاه تهران و پشتیبانی های وزارت علوم دانست.
**9492** 1601**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال