برگزیدگان مهندسی کشور در سال 97 مشخص شدند

تهران-ایرنا- چهار عضو هیأت علمی دانشگاه های صنعتی شریف و امیرکبیر به ‌عنوان برگزیدگان مهندسی کشور در سال 1397 از سوی فرهنگستان علوم انتخاب شدند.

به گزارش روز یکشنبه گروه دانشگاه ایرنا ، همزمان با گرامیداشت روز مهندسی و در مراسم تجلیل از برگزیدگان مهندسی کشور از امیر رضا خوئی عضو هیأت علمی دانشکده مهندسی عمران ، محمد دورعلی عضو هیأت علمی دانشکده مهندسی مکانیک ، گئورک قره پتیان استاد تمام دانشکده مهندسی برق و بهرام دبیر استاد تمام دانشکده مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی امیر کبیر تقدیر می شود.
در این مراسم 13 برگزیده در عناوین «استادان برجسته مهندسی کشور»، «مهندسان برجسته کشور» و «پژوهشگران جوان برجسته مهندسی کشور» در روز پنجم اسفند ماه معرفی می شوند.
لازم به ذکر است، فرهنگستان علوم هر سال فراخوان مراسم روز مهندس و معیارهای ارزیابی استادان ، همچون انتشارات و سوابق آموزشی و پژوهشی را اعلام می کند .
مدارک دریافت شده در تمام رشته های مهندسی توسط داوران فرهنگستان علوم متشکل از چهره های برجسته علمی کشور ارزیابی می شود و از میان نامزدهای شرکت کننده، فقط سه نفر از اساتید با بیشترین امتیاز به عنوان استاد برجسته در هر رشته انتخاب می شوند.
**9465**1601**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال