دومین کنفرانس بین المللی طراحی برگزار می شود

تهران - ایرنا- دومین کنفرانس بین المللی طراحی با ارائه دستاوردهای علمی نوین در حوزه معماری، تلفیق علم و هنر با طراحی، به میزبانی دانشگاه الزهرا(س) روزهای یکم ودوم اسفند امسال برگزار می شود.

به گزارش روز یکشنبه دانشگاه الزهرا (س)، دبیر اجرایی دومین کنفرانس بین المللی طراحی اظهار داشت: یکی از اهداف برگزاری این کنفرانس تبدیل نادیدنی ها به دیدنی ها در عرصه غیرمادی است، به این معنا که تبدیل فرآیندهای آماده سازی غیرقابل رویت در طراحی که پیش از تولید ساختمان های جدید و محصولات و ترکیبات صنعتی قرار دارند، به پدیده های قابل رویت و درک است.
مرضیه اله دادی با اشاره به این که این کنفرانس اسفند ماه سال جاری برگزار می شود، افزود: این برنامه به همت دانشکده هنر دانشگاه الزهرا و با همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران، شورای ملی مبلمان و دکوراسیون ایران و صنایع وابسته و موسسه هنری آفاق انجام می شود.
دبیر اجرایی دومین کنفرانس بین المللی طراحی گفت: ارتقاء سطح علمی، تخصصی و فنی معماری و طراحی داخلی و طراحی صنعتی در کشور، معرفی فنون و دستاوردهای علمی نوین در حوزه معماری داخلی و دکوراسیون، آموزش نیروهای متخصص در معماری و طراحی داخلی و طراحی صنعتی، پرورش ایده های نو در زمینه تولید محصولات جدید در زمینه طراحی داخلی و دکوراسیون و تجاری سازی آنها، ایجاد تعامل صحیح و مطلوب مابین جامعه طراحان تجربی و طراحان از اهداف برگزاری این کنفرانس است.
اله دادی افزود: ایجاد تعامل صحیح و مطلوب بین متخصصان و صنعت، بازنگری فرهنگ ایرانی و ایجاد تعامل مطلوب آن با طراحی و ترویج فرهنگ کاربرد معماری و طراحی داخلی و طراحی صنعتی در کشور با توجه به ارزش های اصیل فرهنگی و پتانسیل های اجرایی، بررسی راهکارهای مناسب در طراحی جهت دستیابی به رفاه عمومی و تبیین جایگاه حرفه ای طراحی در جامعه از دیگر اهداف برگزاری این همایش است.
**8398**1601**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال