وزیر دفاع: تجهیز ناوگان دریایی پیگیری می شود

تهران- ایرنا- وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: برنامه های این وزارتخانه برای توسعه و تجهیز ناوگان نیروهای دریایی ارتش، سپاه، و مرزبانی ناجا با قدرت پیگیری می شود.

به گزارش یکشنبه ایرنا از روابط عمومی وزارت دفاع، امیر سرتیپ «امیر حاتمی» که در چارچوب سفر استانی به استان هرمزگان سفر کرده است؛ با حضور در صنایع شهید درویشی سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع در بندرعباس از مجموع پروژه های این صنعت به خصوص پروژه شناور کلاس موج بازدید کرد و از نزدیک میزان پیشرفت ها را مورد ارزیابی قرار داد.
در جریان این بازدید امیر دریادار رستگاری رییس سازمان صنایع دریایی و مدیران پروژه های دریایی گزارشی از نحوه اجرای برنامه ها ارائه کردند.
در ادامه امیر سرتیپ حاتمی با تقدیر از متخصصین سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع، مجاهدت های آنان را در تقویت قدرت دفاعی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در حوزه دریا حائز اهمیت دانست و افزود: خداوند متعال را شاکریم که در آستانه دهه پنجم انقلاب و علی رغم تحریم های ظالمانه علیه ملت بزرگ ایران اسلامی توانستیم به دستاوردهای بزرگی همچون زیر دریایی فاتح دست یابیم و این پیشرفت های افتخار آمیز تا دستیابی به جایگاهی که شایسته ملت بزرگ ایران و موقعیت راهبردی ایران است با قدرت ادامه خواهد یافت.
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، نقش زیر دریایی فاتح را در ارتقای قدرت بازدارندگی نیروی دریایی ارتش حائز اهمیت دانست و گفت: برنامه های وزارت دفاع برای توسعه و تجهیز ناوگان نیروهای دریایی ارتش، سپاه، و مرزبانی ناجا با قدرت پیگیری خواهد شد.
امیر سرتیپ حاتمی اظهار داشت: سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع با آماده سازی زیر ساخت های لازم آمادگی دارد تا به موازات توسعه و تجهیز ناوگان دریایی نیروهای مسلح، ناوگان غیر نظامی و تجاری کشور را نیز که در قدرت دریایی موثرند پشتیبانی و حمایت کند و در همین راستا عقد تفاهم نامه با وزارت راه و شهرسازی و سازمان بنادر و دریانوردی کشور نقطه عطفی در توسعه ناوگان دریایی کشور بود.
سیام*9612**1336

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال