مراکز جامع توانبخشی در 12 استان احداث می شود

ایلام - ایرنا - رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی از راه اندازی مراکز جامع توانبخشی در 12 استان کشور خبر داد و گفت : مرکز توانبخشی ایلام اردیبهشت ماه سال آینده افتتاح خواهد شد .

به گزارش ایرنا، علی اصغر پیوندی روز یکشنبه در حاشیه بازدید از روند ساخت مرکز جامع توانبخشی ایلام افزود: این مراکز در استان های مختلف کشور راه اندازی و ایجاد شده و در 12 استان که فاقد این مجموعه هستند امسال در دستور کار قرار گرفته است.
وی ادامه داد: بر اساس برنامه ریزی های به عمل آمده این مرکز اردیبهشت ماه سال آینده همزمان با گرامیداشت هفته هلال احمر در ایلام افتتاح خواهد شد.
رئیس جمعیت هلال احمر ارائه خدمات فیزیوتراپی، کار درمانی، اپرومتریست، (بینائی سنجی) و اندام مصنوعی را از جمله فعالیت های این مرکز عنوان کرد و افزود : این فعالیت ها به عموم مردم ارایه خواهد شد.
پیوندی بیان کرد: مراکز جامع توانبخشی با هدف ارائه خدمات به عموم مردم توسط این جمعیت راه اندازی و در عمده استانهای کشور فعالیت دارند.
رئیس جمعیت هلال احمر به همراه معاون امداد و نجات این جمعیت صبح امروز به استان ایلام سفر کردند.
دیدار با مسئولان استان، افتتاح ساختمان عملیات امداد و نجات استان، رونمایی از خودروهای نجات، کلنگ زنی انبارهای امدادی و بازدید از آشیانه بالگرد امدادی از جمله برنامه های سفر یکروزه پیوندی به استان ایلام بود.
7171/6034

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال

گالری تصاویر