گل محمدی: نباید اشتباهات بازی قبلی برابر پرسپولیس تکرار شود

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال پدیده شهر خودرو گفت: نباید اشتباهات بازی قبلی برابر پرسپولیس را تکرار کنیم و باید از تجربه آن بازی برای مسابقه فردا استفاده کنیم.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا، یحیی گلمحمدی در نشست خبری پیش از دیدار پرسپولیس و پدیده شهرخودرو در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اظهار داشت: جام حذفی به خاطر اینکه تک بازی است شرایط خاص خودش را دارد. از طرفی بازی در ورزشگاه آزادی هم سخت است. موضوع مهم این است که نباید اشتباهات فردی تاثیرگذار مانند هفته گذشته که با این تیم بازی کردیم داشته باشیم چرا که در آن مسابقه با 2 اشتباه وحشتناک بازی را واگذار کردیم.
وی افزود: دیدار قبلی که با پرسپولیس داشتیم تجربه خوبی برای ما بود که با استفاده از آن در بازی فردا به موفقیت برسیم. فردا برابر تیمی بازی می کنیم که بازیکنان و مربی بسیار خوبی دارد و از تشکیلات خوبی برخوردار است. بازی کردن در این شرایط سخت است. بازیکنانم انگیزه زیادی دارند به دور بعدی این مسابقات راه پیدا کنند.
سرمربی تیم فوتبال پدیده شهر خودرو تصریح کرد: تلاش می کنیم تا بازی زیبایی به نمایش بگذاریم تا هواداران و کسانی که این بازی را از نزدیک می بینند و از تلویزیون تماشا می کنند از دیدن این مسابقه لذت ببرند.
گل محمدی در مورد حضور مهدی ترابی در ترکیب پرسپولیس و اینکه آیا باشگاه پدیده در این مورد شکایتی انجام داده است؟ اضافه کرد: بحث شکایت مطرح نیست. بحث این است که بازیکن در بازی فردا حضور دارد یا خیر. در اروپا این قانون رعایت می شود که یک بازیکن در یک مرحله جام حذفی نمی تواند دو بار بازی کند. تنها در این زمینه استعلام گرفتیم و منتظر پاسخ آن هستیم. چرا که هنوز نمی دانیم این قانون در فوتبال ما انجام می شود یا خیر.
وی در مورد هجمه ها علیه داوری گفت: این موضوع در فوتبال ما به بحث داغی تبدیل شده و موجب بر هم خوردن تمرکز ما می شود. داوران خوبی داریم و روی سلامت آنها اطمینان داریم. بازی ها حساس شده و تیم ها هزینه های وحشتناک کردند. این هزینه ها وقتی جوان نداشته باشد قطعا جای سوال باقی خواهد گذاشت. فشاری که روی مدیران مربیان و باشگاه ها است به داوران منتقل می شود. ما هم از داوری ضرر کردیم اما هیچ وقت نگفتیم که اشتباهات داوری عمدی بوده است.
وی اضافه کرد: برای مثال هفته قبل سه امتیاز حساس ما به راحتی پرید. اگر وسط جدول بودیم شاید آن امتیاز برای ما چندان مهم نبود اما ما هم در کورس قهرمانی هستیم و شانه به شانه با تیم های بزرگ در حال رقابت هستیم. هزینه انچنانی نکردیم و امکانات چندانی هم نداریم و فقط انتظار داریم که داوران عدالت را رعایت کنند. فشار روی داوران را حس می کنم اما باید این فشار ها را روی داوران کمتر کنیم.
سرمربی تیم فوتبال پدیده با اشاره به درخواست تیمش برای تغییر برنامه بازی ها خاطر نشان کرد: تقریبا دو هفته پیش این درخواست را ارائه کردیم و سازمان لیگ هم جواب داد. آنها به درخواست ما جواب مثبت دادند و برای بازی شنبه برنامه ریزی کرده بودیم اما دیروز عنوان کردند که امکان تغییر برنامه وجود ندارد. برنامه ریزی بازی ها یک سوال بزرگ برای من است چرا که فشردگی بازی ها برای تیم من از همه تیم ها بیشتر است.
وی در پایان در رابطه با اینکه آیا نگران قضاوت برابر پرسپولیس نیستید؟ گفت: از داوری ضرر کردیم و ممکن است پرسپولیس هم ضرر کرده باشد اما برای بازی فردا علیرضا فغانی داور است که تجربه زیادی دارد. هیچ نگرانی بابت داوری ندارم و اگر هم اشتباهی علیه ما رخ دهد می دانم که از روی عمد نیست. برای فغانی و سلامت او احترام زیادی قائل هستیم و می دانم که قضاوت او از روی غرض نیست. برای هر سوتی که در بازی بزند احترام قائل هستیم.
ورزشی**9463**2024

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال