گزینه های کمیته ملی پارالمپیک برای انتصاب دبیر اجرایی

تهران- ایرنا- رئیس کمیته ملی پارالمپیک آذر ماه امسال و پس از انتخاب مجدد خود در این سمت، اعلام کرد که دبیر اجرایی و رئیس آکادمی پارالمپیک، دی ماه امسال معرفی می شوند، اما با وجود گفت و گو با برخی از گزینه های احتمالی هنوز به نتیجه منجر نشده است.

به گزارش ایرنا؛ پس از برپایی مجمع انتخاباتی کمیته ملی پارالمپیک و معرفی «مسعود اشرفی» دبیرکل سابق به عنوان سرپرست دبیر اجرایی، این احتمال می رفت که وی مجدد در این پست منصوب شود اما به دلیل پست بازرسی این نهاد ورزشی، نمی تواند همزمان دبیر اجرایی باشد.
اما گویا کمیته ملی پارالمپیک طی یک ماه اخیر با برخی گزینه ها برای انتصاب در این سمت وارد مذاکره شده که «هادی رضایی» عضو هیات اجرایی فعلی کمیته یکی از این افراد بوده، اما گویا وی هم نپذیرفته است.
«نصرالله پریچهره» مشاور و ناظر بر ظرفیت های قانونی معاونت توسعه مدیریت و منابع از دیگر گزینه های مطرح و جدی دبیر اجرایی نام برده می شود که کمیته ملی المپیک از مدت ها پیش با وی گفت و گو کرده است.
پریچهره که سابقه سرپرستی بر فدراسیون‌های شطرنج، بسکتبال، دوچرخه‌سواری و مدیرکلی ورزش و جوانان استان مازندران را برعهده داشته و جزو کارمندان وزارت ورزش و جوانان به شمار می رود، باید دید مذاکرات کمیته ملی پارالمیپک با پریچهره که در حال نهایی شده است، محقق می شود؟.
با تصویب اساسنامه جدید کمیته ملی پارالمپیک در 10 شهریور 95 از سوی نمایندگان مجلس شورای اسلامی و تائید هیات وزیران، سرانجام سوم شهریورماه 97 برای اجرا ابلاغ شد که در ماده 16 این اساسنامه پست دبیرکلی پس از 18 سال به «دبیر اجرایی» تغییر یافت. با این تغییر دبیر اجرایی با حکم رئیس کمیته پارالمپیک منصوب و جزء اعضای هیات اجرایی محسوب می شود.
ورزشی**9250**9118**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال