جام حذفی فوتبال؛

برانکو: مسیر سختی تا فینال داریم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به مسیر سخت تیمش برای رسیدن به فینال جام حذفی، گفت: در این رقابت ها، چیزی قابل پیش بینی نیست.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا؛ «برانکو ایوانکوویچ» در نشست خبری پیش از دیدار مقابل پدیده مشهد از مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی باشگاه های ایران، اظهار داشت: شرایط جام حذفی با لیگ متفاوت است و به همین دلیل نمی توانیم خودمان را گزینه قهرمانی بدانیم.
وی با اشاره به فشردگی دیدارهای تیمش، گفت: همواره می خواهیم پیروز شویم، اما در جام حذفی نمی توان چیزی را قطعی دانست.
سرمربی اهل کرواسی پرسپولیس، تصریح کرد: جام حذفی مملو از مسائل غیر قابل پیش‌بینی است و هر اتفاقی در آن رخ می دهد. به طور مثال صعود داماش به فینال، قابل پیش بینی نبود.
وی گفت: هدفمان صعود به فینال است، اما مسیر سختی پیش رو داریم و در صورت برتری در بازی فردا، باید با سپاهان رو به رو شویم.
برانکو با اشاره به اینکه بازیکنانش آماده دیدار فردا هستند، ادامه داد: «محسن ربیع خواه» و «رادوشووچ» مشکلاتی دارند که در آینده حل خواهد شد.
برانکو در پاسخ به این سوال که «مهدی ترابی» بازیکن جدید پرسپولیس امکان همراهی تیمش در این رقابت ها را دارد؟ عنوان کرد: واقعا اطلاعی از این موضوع ندارم.
وی در خصوص هماهنگ نبودن بازیکنان جدید با تاکتیک های تیم، گفت: با چند روز نمی توان بین نفرات هماهنگی ایجاد کرد و به تدریج این مساله مرتفع می شود. اینکه برخی فکر می کنند باید حریفان را با 6 تا 8 گل شکست بدهیم، متوجه باشند که نباید به تحقیر تیم های دیگر فکر کنند.
برانکو به سوال در خصوص اظهارنظر بازیکنان استقلال در خصوص پرسپولیس پاسخی نداد و گفت: کاری به بازی استقلال و تراکتورسازی ندارم و فقط این دیدار را نگاه کردم. در حال حاضر فقط به تیم خودم و موفقیت آن فکر می کنم.
سرمربی پرسپولیس در مورد فشردگی دیدارهای تیمش، گفت: این مساله به ضرر تیم است. حتی با صعود به فینال لیگ قهرمانان، لطمه‌ای به برنامه مسابقات داخی نزدیم. تنها تیمی هستیم که در یک بازی جام حذفی و دیدار با پیکان در لیگ‌ برتر، ملی‌پوشان را در اختیار نداشتیم و از چیزی هراس نخواهیم داشت.
وی درباره حضور «محسن خلیلی» به عنوان مدیر جدید این تیم، اظهار داشت: شناخت چندانی از وی ندارم و تنها شنیده ام که انسان خوبی است. به هرحال این تصمیم مدیریتی است و امیدوارم در راستای بهبودی شرایط باشگاه باشد.
برانکو درخصوص مشکلات مالی این باشگاه، توضیح داد: وضعیت مالی هیچ جا مناسب نیست و بیش از این نمی توانم، صحبت کنم.
تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 17 و 15 دقیقه فردا در ورزشگاه آزادی به مصاف پدیده شهرخودرو مشهد می رود.
ورزشی**3783**9118**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال