با هدف بررسی مسائل مرزی

رسانه پاکستانی: هیاتی از این کشور به ایران سفر می کند

اسلام آباد - ایرنا - یک روزنامه پاکستانی روز یکشنبه از سفر آتی هیاتی از این کشور به تهران با هدف بررسی ملاحظات جمهوری اسلامی ایران درخصوص مسائل مرزی میان دو کشور خبر داد.

به گزارش ایرنا، روزنامه اردو زبان 'جنگ' چاپ راولپندی امروز به نقل از منابع آگاه (بدون ذکر نام) نوشت: یک هیات بلند پایه از پاکستان قرار است با هدف رسیدگی به ملاحظات ایران درخصوص مسائل اخیر مرزی تا هفته آینده به ایران سفر کند.
روزنامه جنگ به نقل از منابع دیپلماتیک نوشت: پاکستان هرگونه وجود پناهگاه های اشرار و تروریست ها را در خاک خود رد می کند و فعالیت هر گروهی با عنوان 'جیش' نیز در این کشور ممنوع است.
این منابع افزودند، انتظار می رود تا روزهای آینده عملیات هایی از سوی پاکستان علیه گروه های خشونت طلب انجام شود.
روزنامه جنگ نوشت: گروه تروریستی جیش العدل وابسته به القاعده مسئولیت حمله تروریستی اخیر در ایران را برعهده گرفته با این حال فعالیت این گروه تروریستی در پاکستان ممنوع است.
«محمد فیصل» سخنگوی وزارت امورخارجه پاکستان چهارشنبه شب گذشته در واکنش به حمله تروریستی در جاده زاهدان – خاش، این اقدام را قویا محکوم و با بازماندگان حادثه ابراز همدردی کرد.
به نوشته روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه، در این حمله انتحاری که با استفاده از یک دستگاه خودرو مملو از مواد منفجره در مجاورت اتوبوس صورت گرفت، 27 نفر از حافظان مرزهای میهن اسلامی در این حادثه به شهادت رسیده و 13نفر نیز زخمی شدند.
گروهک تروریستی موسوم به جیش العدل (جیش الظلم) وابسته به القاعده مسئولیت این اقدام را بر عهده گرفته است.
آساق*274**1337

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال