رتبه برتر دانشگاه تهران در فعالیت های علمی بین المللی

تهران – ایرنا – دانشگاه تهران در ارزیابی از فعالیت های علمی بین المللی دانشگاه ها، مراکز آموزش عالی را و پارک های علم و فناوری در سال 96-97 رتبه برتر را به دست آورد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه ایرنا، در نهمین نشست معاونان و مدیران بین الملل دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، پژوهشی و پارک های علم و فناوری، از نتایج ارزیابی فعالیت های علمی بین المللی دانشگاه ها، مراکز آموزش عالی و پارک های علم و فناوری در سال 97 – 96 تقدیر شد و دانشگاه تهران رتبه برتر دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی را کسب کرد.
منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از محمود نیلی احمدآبادی رئیس دانشگاه تهران با اهدای لوح تقدیر، به عمل آورد.
دانشگاه های گیلان، الزهرا، زنجان، علوم پایه زنجان، خوارزمی، قم، کاشان و کردستان به عنوان دانشگاه های در مسیر موفقیت معرفی شدند.
همچنین از دانشگاه های علم و صنعت ایران، صنعتی امیرکبیر، صنعتی شریف، صنعتی اصفهان، علامه طباطبایی، فردوسی مشهد، اصفهان، شهید بهشتی و تربیت مدرس به عنوان دانشگاه های موفق نام برده شدند.
پژوهشگاه های پلیمر و پتروشیمی ایران، پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری، پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران، پژوهشگاه مطالعات فرهنگی و اجتماعی، پژوهشگاه اقیانوس شناسی و علوم جوی و پژوهشگاه مواد و انرژی به عنوان پژوهشگاه های در مسیر موفقیت شناخته شدند.
پژوهشگاه دانش های بنیادی به عنوان رتبه برتر پژوهشگاه ها و موسسه های پژوهشی شناخته شد و وزیر علوم از محمدجواد لاریجانی رئیس این پژوهشگاه تقدیر کرد.
در ادامه این مراسم، شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان به عنوان رتبه برتر، دو پارک پردیس و پارک علم و فناوری خراسان رضوی به عنوان پارک های علم و فناوری در مسیر موفقیت، معرفی شدند و از شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان به عنوان رتبه برتر پارک های علم و فناوری تقدیر به عمل آمد.
نهمین نشست معاونان و مدیران بین الملل دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، پژوهشی و پارک های علم و فناوری امروز یکشنبه در دانشگاه علم و صنعت برگزار می شود.
9492**1584

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال