مجمع عمومی فدراسیون فوتبال 19 اسفندماه برگزار می شود

تهران - ایرنا - طبق اعلام اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال، 19اسفند ماه 97 مجمع عادی این نهاد برگزار می شود.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا، روز گذشته (شنبه) نشست اعضای هیات رئیسه فدراسیون با حضور مهدی تاج، علی کفاشیان، محمود اسلامیان، حیدر بهاروند، فریدون اصفهانیان، هدایت ممبینی، محمود شیعی، عبدالکاظم طالقانی و ابراهیم شکوری برگزار شد. پیش از این قرار بود این مجمع 19 دی ماه برگزار شود که به دلیل حضور تیم ملی فوتبال در جام ملت های آسیا 2019 و جلوگیری از حاشیه سازی لغو شد.
این در حالی است که بررسی وضعیت تیم فوتبال امید برای صعود به المپیک 2020 توکیو از جمله موضوع های این نشست بود تا «حمید استیلی» مدیر تیم امید گزارشی در این خصوص برای اعضای حاضر در جلسه قرائت کند.
همچنین اعضای هیات رئیسه ضمن تاکید بر ضرورت تمکین از قوانین زمان مجمع عادی فدراسیون را اعلام کردند تا موضوع تصویب صورت‌های مالی، گزارش حسابرسی و بازرسی، اصلاحات در مقررات انضباطی در دستور کار قرار بگیرد.
گفتنی است پس از اجرایی شدن قانون منع به کار گیری بازنشسته ها در دستگاه های دولتی و نهاد های وابسته به آن، قطعا این موضوع نیز در نشست اعضای هیات رئیسه مطرح شده که فعلا خبری از آن منتشر نشده است.
ولی فریدون اصفهانیان(داوربازنشسته و رئیس کمیته داوران)، محمود اسلامیان(رییس اسبق سازمان بازنشستگی کل کشور و عضو اتاق بازرگانی اصفهان)، حیدر بهاروند(رئیس سازمان لیگ فوتبال)، کاظم طالقانی(رئیس هیات فوتبال استان خوزستان) و علی کفاشیان(نایب رئیس فدراسیون فوتبال) پنج عضو بازنشسته هیات رئیسه فدراسیون هستند که باید تکلیف خود را هرچه سریع تر روشن کنند.
ورزشی**9029**9118**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال

گالری تصاویر

موضوعات مرتبط