اهدای نشان ویژه ایسفا در جشنواره فیلم «وارش»

تهران- ایرنا- رئیس هیات مدیره انجمن فیلم کوتاه ایران از اهدای نشان ویژه شایستگی ایسفا در نهمین جشنواره بین المللی فیلم «وارش» به بهترین فیلم خبر داد.

به گزارش روز یکشنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا، مهدی بوستانی شهربابکی رئیس هیات مدیره انجمن فیلم کوتاه ایران با اشاره به اهدای جایزه ایسفا در جشنواره فیلم وارش به بهترین فیلم اظهار داشت: نشان یا مدال ایسفا در جشنواره‌های معتبر که در طول سال برگزار می‌شوند اهدا می‌شود و جشنواره «وارش» یکی از این رویدادهای معتبر است.
وی با اشاره به اهدای جایزه ایسفا به بهترین فیلم در جشنواره‌هایی همچون فیلم کوتاه تهران که یکی از رویدادهای مهم بین‌المللی فیلم کوتاه محسوب می‌شود، عنوان کرد: ایسفا در تمامی این جشنواره‌ها تیم‌های داوری 3 یا 5 نفره دارد که فیلم‌های کوتاه بخش تجربی و داستانی را می بینند و سپس یک فیلم را به عنوان برگزیده خود انتخاب می‌کنند.
رئیس هیات مدیره انجمن فیلم کوتاه توضیح داد: امسال که جشنواره «وارش» پس از چندین سال توقف دوباره به جریان افتاده تصمیم گرفتیم این نشان را به فیلم کوتاه برگزیده (از نظر هیات داوران ایسفا) اهدا کنیم.
بوستانی تاکید کرد: نشان ایسفا با توجه به اعتبار و نام صنف فیلم کوتاه جایزه‌ای مهم محسوب می شود و در رویدادهای معتبر این نشان به برترین فیلم اهدا خواهد شد.
وی در پایان گفت: داوران برای اهدای نشان ایسفا به شکل تخصصی، فیلم‌های رسیده به بخش رقابتی جشنواره بین المللی فیلم وارش را رصد کرده و در نهایت برترین فیلم انتخاب می‌شود.
نهمین جشنواه بین المللی فیلم «وارش» اردیبهشت 98 به دبیری مهدی قربانپور در استان مازندران برگزار خواهد شد.
فراهنگ**9210** 9053

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال