بیش از یک تن مواد مخدر در ایرانشهر کشف شد

زاهدان- ایرنا- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و 107 کیلوگرم انواع مواد مخدر از مخفیگاه 2 سوداگر مرگ در شهرستان ایرانشهر خبر داد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس سردار محمد قنبری روز یکشنبه در این باره اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ایرانشهر با به دست آوردن اخبار و اطلاعاتی مبنی بر فعالیت مشکوک یک باند قاچاق مواد مخدر، بررسی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: تیم رسیدگی کننده پرونده با انجام تحقیقات میدانی و کارهای اطلاعاتی گسترده سرانجام روز گذشته موفق شدند مخفیگاه قاچاقچیان را در یکی از مناطق حاشیه شهر ایرانشهر شناسایی کنند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: ماموران انتظامی پس از هماهنگی با مقام قضائی با محاصره مخفیگاه آنان در عملیاتی هماهنگ و ضربتی وارد عمل شدند و 2 سوداگر مرگ را دستگیر کردند.
وی تصریح کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر ایرانشهر در بازرسی از مخفیگاه متهمان593 کیلوگرم تریاک، 513 کیلو و 300 گرم حشیش و یک کیلوگرم هروئین کشف و یک دستگاه خودرو زانتیا را نیز توقیف کردند.
سردار قنبری با اشاره به ادامه تحقیقات برای دستگیری دیگر اعضای این باند حرفه ای خاطر نشان کرد: پلیس با تمام توان طبق قانون با هنجارشکنان و قاچاقچیان موادمخدر برخورد خواهد کرد.
3213**6081

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال