رییس جمهوری وارد بندرلنگه هرمزگان شد

بندرعباس - ایرنا - حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در نخستین برنامه کاری خود در سفر دو روزه به هرمزگان، دقایقی پیش وارد فرودگاه شهرستان بندرلنگه در غرب این استان شد.

به گزارش ایرنا، رییس جمهوری اسلامی ایران صبح یکشنبه هنگام ورود به بندرلنگه مورد استقبال استاندار هرمزگان، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، مدیران دستگاه های اجرایی و فرماندهان نظامی و انتظامی قرار گرفت.
رییس جمهوری که وزرای نفت، اطلاعات، جهاد کشاورزی، نیرو، کشور و دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح وی را همراهی می کنند پس از ورود به فرودگاه، راهی محل سخنرانی در ورزشگاه تختی شد و در طول مسیر مورد استقبال گرم و پرشور مردم بندرلنگه که از ساعت ها پیش چشم انتظارش بودند، قرار گرفت.
طبق برنامه اعلامی، دیدار مردمی در ورزشگاه تختی بندرلنگه، بهره برداری از مرحله سوم پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس و ارتقای توسعه کمیت و کیفیت پالایش نفت بندرعباس، شرکت در نشست شورای اداری هرمزگان در یکشنبه شب از برنامه های سفر رییس جمهوری به استان هرمزگان است.
روز دوم سفر دکتر روحانی به هرمزگان نیز با بهره برداری از طرح های نیروی دریایی و به آب اندازی زیر دریایی آغاز می شود.
همچنین بهره برداری از طرح های ویدیو کنفرانسی جهاد کشاورزی و راه و شهرسازی در روز دوشنبه با حضور رییس جمهوری انجام می شود.
40 طرح اقتصادی با اعتبار 60 هزار میلیارد ریال در سفر دو روزه رییس جمهوری (28 و 29 بهمن جاری) در هرمزگان به بهره برداری می رسد.
این طرح ها در حوزه پالایش نفت ستاره خلیج فارس، نفت بندرعباس، نیروی دریایی ارتش، راه و شهرسازی، جهاد کشاورزی، آبخیزداری، آموزش و پرورش و نوسازی مدارس است.
این سومین سفر رییس دولت تدبیر و امید به استان هرمزگان است.
شهرستان بندرلنگه در غرب بندرعباس مرکز استان هرمزگان قرار دارد.
7198/6048

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال