حاج رضایی: افزایش ناهنجاری ها در فوتبال نگران کننده است

تهران- ایرنا- کارشناس فوتبال ایران گفت: در روز های اخیر شاهد افزایش ناهنجاری در فوتبال کشورمان هستیم که این مساله بسیار نگران کننده خواهد بود.

«امیر حاج رضایی» روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص بروز برخی بی اخلاقی ها در فوتبال ایران اظهار داشت: نه تنها فوتبال بلکه تمام ورزش ایران با خشونت، ناهنجاری و پرخاشگری روبرو است و این اتفاقات به اشکال گوناگون خود را نشان می دهد.
وی افزود: برای جلوگیری از اینگونه رفتارها باید ریشه یابی کنیم و مشکلات را به صورت دقیق پیدا کنیم. به اعتقاد من بخشی از این ناهنجاری ها ریشه در مسائل فرهنگی ما دارد.
مربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: برخی از طریق فوتبال شرایط مالی خوبی پیدا کرده اند و همین افراد در بروز خشونت های موجود سهیم هستند.
وی تصریح کرد: بیانیه، مصاحبه و تقابل های کلامی نوعی از خشونت است و این خشونت به تمام بخش های فوتبال ما وارد شده است. امیدوارم با ورود مسئولان از گسترش خطرناک این خشونت جلوگیری کنیم.
حاج رضایی افزود: تنها راه حل مشکلات موجود ریشه یابی دلایل این اتفاقات است. به اعتقاد من در این سال ها به جای حل ریشه ایی این مسائل بیشتر در خصوص آن حرف زده شده است.
وی بیان کرد: بسیاری از صندلی های مدیریتی و مربیگری با پیروزی و موفقیت تیم ها حفظ می شود و زمانی که این پیروزی ها از طریق سالم حاصل نشود برخی ها برای حفظ موقعیت خود ناچار هستند به خشونت روی آورند.
مربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: تصمیم گرفته ام برای مقطع کوتاهی درباره فوتبال ایران حرف نزنم تا این یاس و نا امیدی که در من ایجاد شده از بین رفته تا بتوانم روحیه نقد پذیری خود را داشته باشم.
ورزشی**م.ت**9118**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال