امشب آخرین مهلت ثبت نام آزمون دکتری تخصصی 98

تهران - ایرنا - فرایند ثبت نام در آزمون دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی سال تحصیلی 98 دانشگاه های علوم پزشکی کشور امشب پایان می یابد.

به گزارش روز شنبه خبرنگار گروه دانشگاه ایرنا، داوطلبان برای شرکت در این آزمون، صرفاً مجاز به انتخاب یکی از دوره های دکتری تخصصی یا پژوهشی هستند که باید در فرم ثبت نام نسبت به انتخاب یکی از این موارد اقدام کنند.
فرایند ثبت نام تا ساعت 24 امشب در سامانه مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی اینترنتی www.sanjeshp.ir ادامه دارد.
پذیرفته شدگان نهایی آزمون دکتری تخصصی سال جاری که در دانشگاه ثبت نام نکرده اند یا انصراف داده اند، حق شرکت در این آزمون را ندارند.
آزمون کتبی تمام رشته ‌ها به صورت متمرکز توسط مرکز سنجش آموزش پزشکی در 10 شهر تهران، اصفهان، تبریز، شیراز، مشهد، اهواز، کرمان، زنجان، ساری و کرمانشاه در روزهای 12 و 13 اردیبهشت ماه 98 برگزار می ‌شود.
آزمون شفاهی (مصاحبه) برای دوره دکتری تخصصی توسط مناطق آمایشی و برای دوره دکتری پژوهشی توسط مراکز تحقیقات مجری دوره دکتری پژوهشی برگزار خواهد شد.
داوطلبانی که در آزمون کتبی (مرحله اول) حد نصاب نمره لازم را (با توجه به سهمیه داوطلب) کسب کنند، به تعداد دو برابر ظرفیت آن رشته انتخاب شده و بر اساس اولویت نمره کتبی و انتخاب محل، جهت مصاحبه معرفی می شوند.
با توجه به اینکه در آزمون کتبی، زبان تخصصی حذف شده است، نمرات کسب شده آزمون زبان در آزمون شفاهی دارای امتیاز بوده و در نتیجه موثر واقع می شود.
هزینه ثبت نام در این آزمون 75 هزار تومان و استفاده از خدمات پیامکی 500 تومان است. این مبلغ قابل استرداد نیست.
**9492**1601**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال