30 تن ترقه قاچاق در هرمزگان کشف شد

بندرعباس - ایرنا - فرمانده انتظامی هرمزگان از کشف 30 تن ترقه و مواد محترقه قاچاق از یک دستگاه کانتینر به ارزش 30 میلیارد ریال در استان خبر داد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار عزیزالله ملکی روز شنبه افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی استان با انجام کار اطلاعاتی از اقدام افرادی سودجو که به صورت سازمان یافته در کار قاچاق مواد آتش زا از مبادی رسمی به مقصد استان های شمالی و مرکزی کشور فعالیت داشتند مطلع شده و پیگیری موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.
وی ادامه داد: ماموران با تلاش شبانه روزی و بهره گیری از شیوه های پلیسی یک دستگاه کامیون کشنده حامل مواد محترقه به همراه شخصی که در کار خروج این محموله کانتینری نقش اصلی را ایفا می کرد، شناسایی کردند.
این مقام انتظامی اظهار داشت: پس از تعقیب و مراقبت های غیر محسوس مشخص شد کامیون مورد نظر به یک انبار در بندرعباس وارد شده و با فک پلمب و جابه جایی کانتینرها، قصد خروج از استان به سمت استان های مرکزی کشور دارد که با سرعت عمل ماموران، کامیون متوقف شد.
سردار ملکی تصریح کرد: در بازرسی دقیق از خودرو، مقدار 30 تن انواع مواد محترقه خارجی قاچاق و ممنوعه به ارزش 30 میلیارد ریال کشف و ضبط و راننده خودرو دستگیر شد.
به گفته فرمانده انتظامی هرمزگان تاکنون 4متهم در این زمینه دستگیر شده اند و میزان مواد محترقه بیش از 25 میلیون عدد است.
2094 /6048

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال