پاداش آسیایی خود را دریافت نکردم؛

دروازه بان پرسپولیس: برخی دروغ‌ها برایم قابل هضم نیست

تهران- ایرنا- دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هرگز به ترک پرسپولیس فکر نکردم اما در این مدت دروغ های زیادی شنیدم که برایم قابل هضم نیست.

بوژیدار رادوشوویچ روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به مشکلاتش در پرسپولیس گفت: آدمی نیستم که برای هر چیزی بخواهم گلایه کنم اما در این مدت واقعا اتفاقاتی برای من رخ داد که قابل هضم نبود.
وی افزود: فصل سوم حضورم را در پرسپولیس می‌گذارنم و دوست دارم 20 سال دیگر هم در این باشگاه بمانم. رابطه احساسی خوبی با هوادارانمان دارم و عاشق ایران هستم اما شرایط در پرسپولیس برای من واقعا خوب نیست.
دروازه بان کروات پرسپولیس اضافه کرد: در این مدت برخی‌ها که روی عشق و تعصبشان به پرسپولیس قسم می‌خوردند با اولین پیشنهاد تیمشان را ترک کردند آن هم در شرایطی که پنجره نقل و انتقالاتی به مدت یک سال بسته بود. بازیکنان زیادی در این مدت آمدند اما من به خاطر عشق به تیم و هواداران ماندم.
وی اضافه کرد: برای من واقعا مهم نیست که بازی کنم یا روی نیمکت بنشینم. این که جزئی از باشگاه بزرگ پرسپولیس هستم برایم افتخار بزرگی به حساب می آید.
رادوشوویچ گفت: شاید هیچ وقت به دنبال بازارگرمی برای خودم نبودم اما در همین مدت پیشنهادات بسیار خوبی را از ایران و کشور های دیگر رد کردم تا بتوانم به پرسپولیس کمک کنم.
وی اضافه کرد: واقعا چیزهای عجیبی برای من در این چند روز اتفاق افتاد و به شدت باعث ناراحتی من شد. مسائلی که به هیچ وجه قابل هضم نیست و از دید من یک بی احترامی بزرگ برایم محسوب می‌شود. در قبال این بی احترامی ها و رفتارهایی که می‌بینم واقعا نمی توانم ساکت باشم.
رادوشوویچ خاطرنشان کرد:هر روز چیزها و دروغ هایی در مورد من و دریافتی‌ام از باشگاه می شنوم. من این را بگویم هنوز پاداش آسیایی و مبلغ زیادی از قراردادم را از باشگاه نگرفتم. این دروغ ها باید متوقف شود.
دروازه بان کروات تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد: خانواده من به دلیل همین مشکلات نتوانستند به ایران بیایند و در کنار من باشند. من از خانواده و شهرم 5000 کیلومتر دور هستم تا بتوانم جزئی از پرسپولیس باشم نه اینکه بخواهم دروغ بشنوم.
ورزشی**9463**9118**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال