رئیس مرکز پویانمایی صبا خبرداد:

افزایش تولید و صادرات محصولات پویانمایی کشور

تهران - ایرنا - رئیس مرکز پویانمایی صبا با اشاره به تولید بیش از دو هزار ساعت پویانمایی در 24 سال گذشته و پخش روزانه 5 ساعت از انیمیشن های مرکز صبا از شبکه های تلویزیون ، از افزایش تولید و صادرات محصولات پویانمایی در کشور خبر داد.

محمدرحیم لیوانی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا با تشریح میزان تولیدات و روند فعالیت مرکز پویانمایی صبا در زمینه محصولات این حوزه ، گفت: پویانمایی پس از پیروزی انقلاب اسلامی به ویژه از سال گذشته رشد و توسعه چشمگیر و فزاینده ای در تهیه و تولید انیمیشن تلویزیونی داشته است.

** مجموعه520 قسمتی مهارت های زندگی رتبه دوم پر تعدادترین دنیا

رئیس مرکز پویانمایی صبا با اعلام اینکه مرکز پویانمایی صبا با تولید مجموعه 520 قسمتی «مهارت های زندگی» رتبه دوم پر تعدادترین مجموعه پویانمایی دنیا را از آن خود کرده است. افزود: به دلیل کیفیت بالا و پاک بودن محصولات، کشورهایی از جمله چین، ترکیه و اکراین از جمله خریداران تولیدات این مرکز بوده اند.

** تولید بیش از دوهزار ساعت پویانمایی

لیوانی تولید بیش از دو هزار ساعت پویانمایی در 24 سال گذشته و پخش روزانه 5 ساعت از انیمیشن های مرکز صبا از شبکه های تلویزیون را توفیق بزرگ دیگری برای مرکز پویانمایی اعلام کرد.
رئیس مرکز پویانمایی صبا با اشاره به انطباق آثار تولیدی با نیاز مخاطبان اظهار داشت: توجه به این موضوع همواره از دغدغه های اصلی مرکز بوده است و نظرسنجی های مخاطبان همواره مد نظر تولیدات پویانمایی است.
فراهنگ **9210 ** 1355 **

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال