در بیانیه ای/

221 نماینده خواهان برخورد قاطع با مسببان حادثه تروریستی سیستان شدند

تهران-ایرنا-221 نماینده مجلس در بیانیه ای ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان خواستار برخورد قاطع با مسببان این حادثه شدند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، در این بیانیه که توسط احمد امیرآبادی در جلسه علنی امروز شنبه مجلس قرائت شد، آمده است: در حالی که حضور حماسی و پرشکوه مردم در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب و جشن های چهل سالگی نظام جمهوری اسلامی ایران بار دیگر حقانیت و اقتدار نظام و انقلاب را به جهانیان اثبات کرد و پیام مهم رهبری معظم مبنی بر گام دوم انقلاب و فراخوان مردم به ویژه جوانان در تداوم مسیر روشن انقلاب اسلامی امید به آینده را در جامعه بارور کرده است استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و عوامل منطقه ای آن توطئه دیگری را به دست تروریست های پرورش یافته بدست خویش علیه مردم و نظام جمهوری اسلامی تدارک دیده است.
این بیاینه می افزاید: آنان جمعی از بهترین فرزندان این سرزمین و یادگاران دفاع مقدس که وظیفه پاسداری از مرزها و امنیت در جنوب شرق کشور را برعهده داشتند و تعدادی از آنها از فرزندان شهدا و ایثارگران بوده اند را ناجوانمردانه به شهادت رساندند تا به نحوی کینه توزی خویش را علیه مردم عزیر اسلامی نمایش داده باشند.
در بخشی از این بیانیه آمده است: ما نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی عظیم 22 بهمن ماه شهادت این عزیزان را به پیشگاه مقام معظم رهبری و مردم شریف و خانواده های معظم آنها تبریک و تسلیت گفته و برای مجروحان این حادثه آرزوی شفای عاجل داشته و از مسوولین نظامی، انتظامی و امنیتی و قوه قضاییه درخواست هوشیاری و مراقبت بیشتر و نیز برخورد قاطع و قانونی با عوامل این جنایت بزرگ را داریم.

**نمایندگان استان اصفهان در بیانیه ای جداگانه حادثه تروریستی سیستان را محکوم کردند
مجمع نمایندگان استان اصفهان نیز در بیانیه ای ضمن محکوم کردن اقدام تروریستی در سیستان و بلوچستان اعلام کرد: شهادت جمعی از پاسداران جوان، مومن و عزتمند استان اصفهان به دست دشمنان کوردل انقلاب به پیشگاه مقدس ولی عصر (عج)، مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران و مردمان نجیب استان اصفهان و خانواده های شهدا تبریک و تسلیت عرض می نماییم.
این بیانیه می افزاید: وزارتخانه های کشور و امور خارجه، دولت پاکستان را ملزم نمایند تا حل و فصل نهایی حضور تروریست ها در خاک این کشور را در دستورکار قرار دهند.
سیام**1058**9121

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال