عجیب اما واقعی؛ خط قرمز شاهین طبع روی نام فوق ستاره بسکتبال

تهران- ایرنا- در شرایطی که سرمربی تیم ملی بسکتبال ایران در روزهای گذشته بارها اعلام کرده بود که به دنبال بازگردادن حامد حدادی به تیم ملی است اما پس از موافقت این بازیکن با بازگشت او مخالفت کرد.

به گزارش ایرنا، حامد حدادی لژیونر بسکتبال ایران به دلیل مصاحبه مسعود قاسمی سرپرست تیم ملی علیه بازیکنان دیگر در تمرینات تیم ملی حاضر نشد تا به این شکل اعتراض خود را به اظهارات سرپرست تیم ملی نشان دهد.
این در حالی است که مهران شاهین طبع سرمربی تیم ملی بارها اعلام کرد که در حال مهیا کردن شرایط بازگشت این بازیکن است چرا که تیم ملی به او نیاز دارد.
پس از چند روز حامد حدادی ارزشمندترین بسکتبالیست آسیا اعلام کرد که به خاطر تیم ملی و مردم به اردو اضافه خواهد شد و تیم ملی را در پنجره ششم انتخابی جام جهانی همراهی خواهد کرد. این خبر خوب هیجان زیادی وارد بسکتبال ایران کرد اما به یکباره مهران شاهین طبع سرمربی تیم ملی علی رغم تمام صحبت هایش در روزهای اخیر در گفت و گو با ایرنا مخالفت خود را با بازگشت این فوق ستاره اعلام کرد.
این تصمیم عجیب در حالی رقم خورده که تیم ملی دوم و پنجم اسفند باید برابر ژاپن و استرالیا از پنجره ششم انتخابی جام جهانی به میدان برود و برای نهایی کردن صعودش به جام جهانی به یک پیروزی نیاز دارد.
ورزشی**ع-ح**9118**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال