معاون بهداشت جمعیت هلال احمر:

تعداد مراکز توانبخشی هلال احمر به 31 واحد افزایش می یابد

تهران- ایرنا- معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر از افتتاح پروژه ارتقای مراکز توانبخشی این جمعیت در برخی از استان‌ های کشور به مراکز جامع توانبخشی خبر داد و گفت: با ارتقای این مراکز، واحدهای توانبخشی هلال احمر از 13 مرکز به 31 مرکز در استان های کشور افزایش می یابند.

حسن صفاریه روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا، افزود: پروژه ارتقای مراکز توانبخشی کشور به مراکز جامع توانبخشی در روز 29 بهمن ماه سال جاری به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افتتاح می شود.
وی ادامه داد: پروژه یادشده مربوط به مراکز توانبخشی جمعیت هلال احمر در 12 استان کشور شامل استان های آذربایجان غربی، اردبیل، ایلام، بوشهر، فارس، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، گلستان، گیلان، لرستان، مرکزی و هرمزگان است که در روز 29 بهمن ماه سال جاری به مراکز جامع توانبخشی ارتقا خواهند یافت.
معاون بهداشت، درمان و توانبخشی توضیح داد: تمام این مراکز با افزودن برخی واحدها اغلب بین 50 تا 100 درصد ارتقا می‌ یابند.
صفاریه با اشاره به اینکه مراکز جامع توانبخشی جمعیت هلال احمر تا پیش از اجرای این پروژه 13 مرکز بوده است و اکنون به 31 مرکز افزایش می یابد، اضافه کرد: بر همین اساس پیش بینی می‌ شود ارائه خدمات توانبخشی جمعیت هلال احمر به مراجعان و متقاضیان در سال 1398 به یک میلیون خدمت افزایش یابد.
اجتمام**7029*1834

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال