سلیمانی: مسابقات اسکواش غرب آسیا اردیبهشت ماه برگزار می شود

تهران- ایرنا- رئیس فدراسیون اسکواش گفت: مسابقات غرب آسیا که قرار بود در بهمن ماه سال 97 به میزبانی ایران برگزار شود به اواخر اردیبهشت ماه سال 98 موکول شد.

«مسعود سلیمانی» روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به تغییر زمان رقابت های اسکواش غرب آسیا که قرار بود در بهمن ماه به میزبانی گرگان برگزار شود، گفت: دلیل به تعویق افتادن این مسابقات تغییر رئیس فدراسیون اسکواش اردن و غیبت بازیکن مطرح قطر در این رقابت ها است.
رییس فدراسیون اسکواش تاکید کرد: این مسابقات در اردیبهشت ماه در ایران برگزار خواهد شد و خوشبختانه تیم های قدرتمندی در آن حضور خواهند داشت.
وی همچنین از حضور اردن، کویت، عراق و قطر در مسابقات غرب آسیا خبر داد و اظهار داشت: این رقابت ها تنها در بخش آقایان و در رده سنی بزرگسالان برگزار خواهد شد. تیم های بسیار قدرتمندی در این رقابت ها حاضر هستند که می توانند به پیشرفت اسکواش ایران کمک زیادی کنند.
رئیس فدراسیون اسکواش غرب آسیا در خصوص شانس ایران برای کسب مدال در این دوره از رقابت ها گفت: بی تردید تیمی که در مسابقات قهرمانی آسیا موفق به کسب به مدال شده یکی از مدعیان جدی قهرمانی در غرب آسیا خواهد بود.
وی افزود: مرحله نخست مسابقات انتخابی تیم ملی برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا مالزی برگزار شد و در اوایل اسفند ماه مرحله دوم آن نیز برگزار می شود.
رییس فدراسیون اسکواش همچنین خبر از برگزاری مجمع عمومی این فدراسیون در اسفند ماه داد.
ورزشی**9128**9118**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال