بکارگیری صنایع دستی در هتل ها اتفاقی خوشایند است

تهران- ایرنا- معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، گفت: بهره گیری از صنایع دستی در تجهیزات هتل ها اتفاقی خوشایند و مورد حمایت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری است.

به گزارش روز پنج شنبه ایرنا از میراث آریا، علی اصغر مونسان در بازدید از بخش های مختلف دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران افزود: علاوه بر هتل ها، برخی از سازندگان برج ها و واحدهای مسکونی نیز برای استفاده از صنایع دستی در تجهیز این بناها اقبال و آمادگی دارند که این موضوع نیز یک اتفاق خوشایند است.
وی با بیان این که استفاده از صنایع دستی در تجهیزات هتلی و نیز در تجهیز برج ها و واحدهای مسکونی سرعت خوبی یافته است، افزود: در سفر به مناطق مختلف و در بازدید از تاسیسات گردشگری شاهد این موضوع هستم.
معاون رئیس جمهوری در ادامه به حمایت های دولت و مجلس از صنعت گردشگری اشاره کرد و افزود: شاهد حمایت های بسیار خوب دولت تدبیر و امید و نیز توجه مجلس به حوزه گردشگری هستیم.
وی افزود: اعطای تسهیلات ارزان قیمت و هدفمند یکی از مهمترین حمایت هایی است که دولت محترم از فعالان صنعت گردشگری دارد.
معاون رئیس جمهوری تصریح کرد: صنعت گردشگری در ایجاد اشتغال نقش مهمی ایفا می کند، در این صنعت با کمترین هزینه می توان شغل ایجاد کرد.
مونسان گفت: در حال حاضر حدود 2 هزار پروژه در حوزه گردشگری با حجم سرمایه گذاری 120 هزار میلیارد تومان توسط بخش خصوصی در کشور در حال اجرا است و این موضوع نشان دهنده توسعه و رونق صنعت گردشگری در کشور است.

** دوازدهمین نمایشگاه گردشگری ایران
دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران روز سه‌شنبه با حضور 12 کشور از جمله ایتالیا، ترکیه، مالزی، آلمان، سنگاپور، تایلند، اندونزی، هند، کامبوج، افغانستان و پاکستان افتتاح شد.
در آیین افتتاح این نمایشگاه علاوه بر مونسان، عبدالامیر الحمدانی وزیر فرهنگ و گردشگری عراق، ولی تیموری معاون گردشگری کشور، تعدادی از سفرا و نمایندگان کشورهای مختلف و جمع کثیری از فعالان صنعت گردشگری حضور داشتند.
این نمایشگاه که بیست و دوم افتتاح شد و تا روز بیست و ششم بهمن در نمایشگاه دائمی تهران ادامه خواهد داشت و 660 شرکت گردشگری ایرانی و خارجی از ساعت 9 تا 17 پذیرای بازدیدکنندگان خواهند بود.
بسته‌های سفر برای استان های کمتر شناخته شده، یکی از محورهای دوازدهمین نمایشگاه بین المللی تهران و صنایع وابسته تهران است که در این رابطه یک‌صد برنامه جانبی در حاشیه این نمایشگاه به اجرا در می آید.
**3377**1601**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال