حروف‌نگاری پوستر اسماءالحسنی در قاب کارگاه

تهران - ایرنا - نخستین کارگاه حروف‌نگاری پوستر اسماءالحسنی فروردین ماه 98 در تهران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا از پانزدهمین نمایشگاه اسماءالحسنی، نخستین دوره کارگاهی حروف نگاری پوستر اسماءالحسنی به همت طراحان مستقل ایران در فرودین ماه 98 زیر نظر اساتید حوزه گرافیک برگزار می‌شود. ناصر طاووسی، مسعود نجابتی، صابر شیخ‌رضایی، حامد مغروری، سیدحمید شریفی و سیدحسن موسی‌زاده مسئولیت تدریس در این کارگاه تجسمی را بر عهده گرفتند.
متقاضیان شرکت در این کارگاه باید در وب سایت رسمی نمایشگاه به نشانی www.todayposters.com ثبت نام کرده و سپس آثار خود را با مشخصات تعیین شده به دبیرخانه این رویداد ارسال کنند تا در صورت پذیرفته شدن اثر یا آثارشان در این مرحله، برای حضور یافتن در کارگاه اقدام کنند.
آخرین مهلت دریافت آثار برای شرکت در کارگاه 16 اسفند ماه اعلام شده است.
شرکت و ثبت نام در نمایشگاه برای همه طراحان آزاد است و نیازی به واریز مبلغ در این مرحله نیست اما جهت شرکت در کارگاه، داشتن رایانه شخصی برای شرکت کننده ضروری است.
پانزدهمین نمایشگاه پوستر اسماءالحسنی، بهار سال 1398 برگزار خواهد شد.

** نگاهی به دوره های مختلف

چهاردهمین دوره نمایشگاه سالانه حروف نگاری پوستر اسماء‌الحسنی به صورت ملی با یکهزارو 30اثر از ۶۷۷ شرکت کننده رسیده به دبیرخانه این رویداد برگزار شد.
همچنین سیزدهمین دوره نمایشگاه سالانه اسماءالحسنی نیز در سطح ملی در مجموع هزار و 257 اثر از 280 هنرمند با داوری سیدعلی میرفتاح، کورش پارسانژاد، محمد صابر شیخ رضایی 63 اثر انتخاب و به نمایشگاه راه یافت.
دوازدهمین دوره نمایشگاه سالانه پوستر اسماء الحسنی نیز در مجموع با یکهزار و 942 اثر از ۴۳۵ شرکت‌کننده که پس از داوری نهایی، 56 اثر برگزیده در بخش نمایشگاهی انتخاب و 40 اثر در بخش جنبی برگزیده شدند.
این نمایشگاه همه ساله در روزهایی از سه ماه ابتدایی سال و بعضا خرداد ماه برگزار و میزبان علاقه مندان و بازدیدکنندگان از این رویداد معنوی و معارفی است.
سال 98 نیز نمایشگاه سالانه پوستر اسماء الحسنی فروردین ماه برگزار خواهد شد.
فراهنگ **9211 ** 1355 **

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال