سعدآباد با چهل نقش تماشایی می شود

تهران - ایرنا - نمایشگاه نقاشی پشت شیشه با عنوان «چهل نقش»در گالری ملی صنایع دستی ایران واقع در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد برگزار می شود.

به گزارش روز چهارشنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا از روابط عمومی سعدآباد، این نمایشگاه گروهی حاصل تلاش 13 هنرمند شیشه نگار است که هر یک مجموعه آثاری را با شیوه شخصی خود به سعدآباد می‌برد تا کاری نوین را در زمینه نمایشگاهی نقاشی پشت شیشه نشان دهد.
مجموعه های ارائه شده در نمایشگاه چهل نقش با موضوعات شمایل نگاری، خیالی سازی، بازسازی کاشی های هفت رنگ قجری، خط نقاشی، گل و مرغ، رآلیسم و آبستره اکسپرسیونیسم است که هرکدام از جذابیت های خاص خود برخوردار هستند.
علاقه مندان می توانند از 25 بهمن تا اول اسفندماه 1397 از ساعت 9 تا 17 گالری ملی صنایع دستی ایران به نشانی میدان تجریش، میدان دربند، مجموعه تاریخی فرهنگی سعدآباد مراجعه نمایند.
نوشین طاهران پور، نغمه بیک زاده، زهرا بخشی پور و نرگس الفتی وظایف مربوط به اجرای نمایشگاه را برعهده دارند و عاطفه باقری، شیرین بختیاری کیا، عاطفه تقی پور، ویدا حق شناس، فائزه خالقی، علی داناییان، سعید رضاخان، زیبا کاوندی، محمد رضا محمدی، فریبا مطهری، امیر نقاش، بهزاد نقاش و عارفه نیک بیان هنرمندان حاضر در این نمایشگاه هستند که آثارشان به شکل مجموعه در نگارخانه صنایع ملی به نمایش گذاشته می‌شود.
فراهنگ ** 3377 ** 1355 **

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال