حضور تیم ملی راگبی بانوان ایران در مسابقات غرب آسیا

تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی راگبی بانوان ایران از حضور این تیم در مسابقات غرب آسیا خبر داد و گفت: به همین منظور اردوی انتخابی تیم ملی، اسفند ماه سالجاری برای اعزام به این رقابت ها برگزار می شود.

«نازنین حسینی» روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: مسابقات راگبی غرب آسیا 14 فروردین 1398 در قطر برپا می شود و این نخستین بار است که تیم ملی بانوان ایران در این رقابت ها شرکت می کند.
وی ادامه داد: در حال حاضر 27 ملی پوش از تمامی استان های کشور در گرگان در اردو به سر می برند تا از بین آنان ترکیب اصلی تیم شناسایی شود.
سرمربی تیم ملی راگبی بانوان همچنین از حضور چهار کشور سوریه، اردن، قطر و افغانستان در رقابتهای غرب آسیا خبر داد و گفت که کادر فنی تیم ایران موفق شده اطلاعاتی از وضعیت تیم های شرکت کننده کسب کند.
حسینی عنوان کرد: در مسابقات قهرمانی آسیا همواره کشورهای قدری چون چین، ژاپن، قزاقستان و امارات حضور دارند که بیش از 50 سال در این رشته ورزشی فعالیت می کنند. اما ورزش راگبی در ایران به مدت 15 سال فعال بوده که قابل قیاس با این کشورها نیست.
سرمربی تیم ملی راگبی بانوان همچنین در بخش دیگری از سخنان خود از برپایی اردوهای تیم ملی از فروردین 1398 برای حضور در مسابقات انتخابی المپیک 2020 توکیو خبر داد.
وی گفت که تیم ایران امسال به دلیل مشکلات مالی حضور در مسابقات آسیایی در کشور برونئی را از دست داد اما مسوولان و کادر فنی تیم با برنامه ریزیهای که در دست اقدام دارند، به دنبال کسب موفقیت در بازیهای المپیک 2020 توکیو هستند.
ورزشی**9128**1597

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال