شکست تیم سردار آزمون در لیگ اروپا

تهران-ایرنا- تیم زنیت سنت پترزبورگ روسیه در حضور 15 دقیقه ای سردار آزمون مهاجم ایرانی خود مقابل فنرباغچه ترکیه در مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا تن به شکست داد.

به گزارش ایرنا؛ دراین دیدار که در ورزشگاه «شکری سراج اوغلو» برگزار شد، فنرباغچه نماینده ترکیه در این رقابت ها با نتیجه یک برصفر نماینده روسیه را از پیش رو برداشت تا بازیکنان این تیم در دیدار برگشت با خیالی آسوده تر به میدان بروند.
«اسلام سلیمانی» در دقیقه 21 برای تیم فنرباغچه در دیدار برابر زنیت سنت پترزبورگ گلزنی کرد و این پیروزی را برای تیم خود به ارمغان آورد.
«سردار آزمون» مهاجم تیم ملی ایران که به تازگی از تیم روبین کازان به تیم زنیت سنت پترزبورگ ملحق شده است از دقیقه 75 جانشین «سباستین دریوسی» مهاجم آرژانتینی این تیم شد و نخستین بازی خود برای تیم جدیدش انجام داد.
سایر دیدارهای این مرحله درحالی پنجشنبه برگزارمی شود که تیم لاتزیو ایتالیا دریکی از بازی های مهم این مرحله با سوویا اسپانیا دیدار خواهد کرد.
همچنین گالاتاسرای با بنفیکا، کراسنودار با بایرلورکوزن، زوریخ با ناپولی،سلتیک با والنسیا، مالمو با چلسی و شاختار با فرانکفورت دیدار خواهند کرد.
دیدارهای برگشت این مرحله اول اسفندماه با دیدارتیم های سوویا و لاتزیو آغاز می شود.
شبد**9144*9122

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال