دایی: با پیروزی برابر پنجاب هند، به لیگ برتر بازمی گردیم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: ما در مسابقات لیگ بردی نداشتیم و بیشتر مساوی کرده بودیم اما پیروزی امروز برابر پنجاب هند باعث می‌شود که به لیگ برتر هم برگردیم.

به گزارش ایرنا؛ «علی دایی» پس از پیروزی 4 بر صفر سایپا برابر پنجاب هند در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: نیمه اول می‌توانستیم گل های بیشتری بزنیم. نیمه دوم تیم هندی 15 دقیقه بازی را در دست گرفت ولی سایپا برنده از زمین خارج شد.
وی با بیان اینکه الریان قطر قابل قیاس با این تیم هندی نیست، افزود: شناخت زیادی از الریان نداریم فیلمی مربوط به 50 روز قبل این تیم را به دست آورده‌ایم و 2 روز دیگر هم یک بازی دارند که باید فیلم آن مسابقه را هم بگیریم و آنالیز کنیم تا به شناخت خوبی از الریان برسیم.
سرمربی سایپا تصریح کرد: ما خیلی برتر از تیم هندی بودیم البته برای تمام تیم‌ها احترام قائل هستیم. ما در مسابقات لیگ بردی نداشتیم و بیشتر مساوی کرده بودیم این برد باعث می‌شود که به لیگ برتر هم برگردیم.
دایی در پایان درباره صحنه ای که سرمربی پنجاب هندوستان اعتقاد به پنالتی داشت، نیز گفت: من نمی‌دانم کدام صحنه را گفتند در محوطه جریمه اتفاقی رخ نداد که پنالتی شده باشد.
ورزشی**م.ت**9129

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال