لیگ برتر فوتبال؛

پارس جنوبی جم باخت را با تساوی عوض کرد

تهران- ایرنا- بازیکنان تیم فوتبال پارس جنوبی جم با گل دقایق پایانی «فرزاد حاتمی» از شکست برابر تیم نفت مسجد سلیمان گریختند و بازی باخته را با تساوی عوض کردند.

به گزارش ایرنا؛ بازیکنان پارس جنوبی جم در دومین روز از رقابت های هفته هفدهم لیگ برتر درورزشگاه «شهید بهنام محمدی» مسجد سلیمان میهمان تیم نفت مسجد سلیمان بودند و به دشواری یک امتیاز از این تیم دشت کردند.
«هیثم هاشمی زاده» ابتدا در دقیقه 63 برای تیم نفت مسجد سلیمان گلزنی کرد و فرزاد حاتمی با گلی که در دقیقه 2+90 به ثمر رساند، بازی را به تساوی کشاند.
پارس جنوبی با کسب یک امتیاز این دیدار 21 امتیازی شد اما همچنان در رده هفتم باقی ماند.
تیم نفت مسجد سلیمان نیز هرچند با کسب این تساوی 16 امتیازی شد اما تنها جایگاه خود در رده سیزدهم جدول این مسابقات را حفظ کرد.
در مهم ترین دیدارهای این هفته تیم صدرنشین پرسپولیس با نتیجه 2 بر یک مغلوب تیم فولاد خوزستان شد و در ادامه تیم سپاهان که در رده سوم جدول رده بندی این مسابقات قرار داشت، با کسب برتری 3 بر صفر برابر تیم سپیدرود رشت 35 امتیازی شد و پرسپولیس را از صدر جدول پایین کشید و به تنهایی در صدر قرار گرفت.

**ترکیب تیم نفت مسجد سلیمان:
حبیب فرعباسی، سید هیثم هاشمی زاده، مجتبی بیژن، موسی کولیبالی، میلاد خدایی اصل، حکیم نصاری، سید امیرحسین امیری، سید محمد حسینی، یوسف وکیا، محمد شادکام و محمد پاپی.
سرمربی:علیرضا مرزبان

**ترکیب پارس جنوبی جم:
رحمان احمدی، مجتبی لطفی، حامد نورمحمدی، سعید محمدی‌فر، محمدمهدی عسگری، میثم نقی‌زاده، حسین پورامینی، شهرام گودرزی، محمد نوری، مجید علیاری و عماد میرجوان.
سرمربی: مهدی تارتار
ورزشی **9144**9129

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال