با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان

3 طرح ورزشی در چهارمحال و بختیاری بهره برداری شد

شهرکرد- ایرنا- همزمان با گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران ، روز سه شنبه با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان 3 طرح ورزشی در چهارمحال و بختیاری بهره برداری و یک طرح گلنگ زنی شد.

معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان گفت: در طول 40 سال گذشته سرانه فضای ورزشی در کشور 32 برابر شده است.
به گزارش ایرنا، عبدالحمید احمدی در آیین بهره برداری از مجموعه ورزشی آورگان بروجن افزود: یکی از سیاست های مهم دولت توجه به ورزش همگانی و ورزش روستایی و عشایری است.
وی همچنین در آیین بهره برداری طرح توسعه خانه ووشو چهارمحال و بختیاری گفت: این استان یکی از پایگاه های قهرمان پروری رشته ووشو است و با ایجاد خوابگاه، اردوهای تیم های ملی ووشو در این استان برگزار می شود.
مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری نیز گفت: طرح فاز دوم خانه ووشو استان با وسعت 450 مترمربع و اعتبار 7 میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی بهره برداری شد.
حمید کریمی در گفت و گو با ایرنا افزود: سالن ورزشی شمس آباد شهرکرد با یکهزار و 450 مترمربع زیربنا و اعتبار 15 میلیارد ریال بهره برداری شد که عملیات اجرایی آن از سال 91 آغاز شده بود.
بگفته وی، سالن ورزشی آورگان بروجن با یکهزار و 450 مترمربع و اعتبار 12 میلیارد ریال در سفر معاون وزیر به استان مورد بهره برداری قرار گرفت.
کریمی همچنین افزود: در سفر معاون وزیر ورزش و جوانان عملیات اجرایی فاز سوم خانه ووشو با زیربنای 770 مترمربع و اعتبار 9 میلیارد ریال اجرایی شده که پیش بینی می شود سال آینده به بهره برداری برسد.
چهارمحال و بختیاری بیش از 35 هزار ورزشکار دارد که بخشی از اعضای تیم ملی ووشو ایران را ورزشکاران استان تشکیل می دهند.
2097/6021

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال