2 کارمند ورزش و جوانان سمنان بازداشت شدند

سمنان- ایرنا- دادستان مرکز استان سمنان گفت: 2 تن از کارکنان اداره کل ورزش و جوانان این استان به اتهام اختلاس بازداشت شده اند.

به گزارش ایرنا، حیدر آسیابی عصر سه شنبه با اشاره به گزارش سازمان بازرسی مبنی بر سوء جریان های مالی در عملکرد برخی از هیات های ورزشی این استان به خبرنگاران اظهار داشت: دادستانی این استان برای تحقیق و بررسی وقوع جرم در این هیات ها ورود پیدا کرده است.
وی ادامه داد: رصد و جمع آوری مستندات لازم و تجزیه و تحلیل های صورت گرفته در زمینه برداشت های غیرقانونی در ارتباط با اعتبارهای دولتی مربوط به حوزه ورزش استان سمنان باعث انجام تحقیق لازم توسط دادستانی شد.
وی بیان کرد: پرونده به یکی از شعبه های بازپرسی ارجاع شد که بازپرس نیز پس از صدور دستورهای لازم و جمع آوری دلایل، با توجه به درجه مجازات قانونی اتهام های انتسابی در راستای ماده 180 قانون آیین دادرسی کیفری، 2 تن از کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان را جلب کرد.
آسیابی افزود: متهمان پس از تفهیم اتهام با صدور قرار بازداشت موقت در بازداشت به سر می برند.
وی اتهام انتسابی را اختلاس عنوان و خاطر نشان کرد: میزان اختلاس برآورد شده در حال حاضر حدود 6 میلیارد و 500 میلیون ریال است.
دادستان مرکز استان سمنان یادآور شد: تحقیقات برای مشخص شدن میزان دقیق اختلاس کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ادامه دارد.
7408/9891

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال