برکناری همزمان سرمربی و مدیر ورزشی قعرنشین بوندسلیگا

تهران- ایرنا- باشگاه قعرنشین نورنبرگ در بوندسلیگا آلمان در اقدامی ضربتی به طور همزمان «آندریاس بورنمن» مدیر ورزشی و «مایکل کولنر» سرمربی خود را برکنار کرد.

به گزارش ایرنا، خبرگزاری فرانسه روز سه شنبه با درج این خبر نوشت: بدنبال ناکام ماندن تیم نورنبرگ در کسب پیروزی در جریان 15 بازی اخیر خود، کمیته بحران باشگاه شب گذشته تصمیم مذکور را اتخاذ کرد.
بدین ترتیب، «مارک مینتال» بازیکن اسبق نورنبرگ که بیش از 200 بازی برای این تیم انجام داده به همراه «بوریس شومرز» مربی پیشین این تیم، به طور موقت به ترتیب به عنوان سرمربی و دستیار هدایت این تیم را در بازی بعدی مقابل صدرنشین بوندسلیگا یعنی بورسیا دورتموند بر عهده خواهند داشت.
شکست 2 بر صفر شنبه هفته جاری نورنبرگ در نبرد قعرنشینان مقابل هانوفر که هم اکنون یک پله بالاتر از آنها در رتبه 17 جدول رده بندی جای دارد، آخرین بد بیاری بورمن و کولنر بود که در نهایت به اخراج آنها منجر شد.
با توجه به فاصله 6 امتیازی نورنبرگ از نقطه امن جدول و همچنین تعداد بازی های باقی مانده تا پایان فصل(13 بازی)، بخت های این تیم برای فرار از خطر سقوط به دسته پایین بسیار کم است.
پس از برکناری «تایفون کورکوت» از باشگاه اشتوتگارت، جدایی «هیکو هرلیش» از بایر لورکوزن و اخراج «آندر بریتنریتر» سرمربی هانوفور به ترتیب در اکتبر و دسامبر سال گذشته و ژانویه سال جاری، حالا کولنر چهارمین سرمربی است که در فصل جاری با بوندسلیگا وداع می کند.
ورزشی**3991**9129

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال