«دریا نزدیک است» تدارک تلویزیون برای خانواده ها

تهران - ایرنا - نویسنده و تهیه کننده مینی سریال «دریا نزدیک است» گفت: اردیبهشت 98 دریا نزدیک است به روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت.

به گزارش روز سه شنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا، فرزین مهدی پور و تهیه‌کننده این مینی سریال شش‌قسمتی که تصویربرداری این مجموعه را شهریورماه سال جاری در جنوب ایران شروع کرده است گفت: تمامی مراحل فنی مجموعه «دریا نزدیک است» به اتمام رسیده و با قراردادی که با شبکه سه سیما تنظیم کردیم این مینی سریال اردیبهشت‌ماه سال 98 از این شبکه پخش می‌‌شود.
این نویسنده در ارتباط با داستان این اثر اظهار داشت: علی مراقب بیماران در حال احتضار است و در تلاش معاش برای خانواده‌اش، فراز و نشیب‌های را از سر می‌گذراند و درروند دقایق به بیماری از دریا آمده می‌رسد. او از کشاکش امواج گذشته است و در وقت عزیمت بزرگ خود علی را به آرامش می‌رساند. درست لحظه‌‌ی مرگ، زندگی آشکارا به دیدار می‌آید...
در این مینی سریال بازیگرانی چون؛ جهانگیر الماسی، نادر فلاح، بهرام ابراهیمی، مریم سرمدی، علی طالب لو، رضا فیاضی، محمد ساربان، مهرناز پشتیبان بازی دارند.
علی مهدی پور کارگردانی این سریال است و حمید روزبهانی مدیر تصویربرداری این پروژه را بر عهده دارد همچنین شهرام قدیری و محمد قومی به ترتیب طراح صحنه و لباس و طراح چهره‌پردازی سریال دریا نزدیک است هستند.
مینی سریال شش‌قسمتی دریا نزدیک است کاری به سفارش مرکز سیما فیلم است که اردیبهشت‌ماه سال 98 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
فراهنگ** 9210 ** 1355 **

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال