دبیر فدراسیون بسکتبال: بغداد میزبان باشگاه های غرب آسیا است

تهران- ایرنا- دبیر فدراسیون بسکتبال گفت: با تصمیم مسئولان فدراسیون بسکتبال غرب آسیا بغداد همچنان میزبان این دوره از رقابت ها خواهد بود و میزبانی باشگاه شیمیدر منتفی است.

مسعود عماری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: باشگاه شیمیدر علاقه زیادی به گرفتن میزبانی رقابت های غرب آسیا داشت اما در نهایت عراق امنیت میزبانی خود را تضمین کرد و بغداد به عنوان میزبان نهایی معرفی شد.
دبیر فدراسیون بسکتبال اظهار داشت: با توجه به انصراف باشگاه نفت در نهایت مقرر شد باشگاه های پتروشیمی و شیمیدر به عنوان نماینده کشورمان در غرب آسیا حاضر شوند.
وی با اشاره به تغییرات احتمالی در برگزاری مسابقات بسکتبال بانوان گفت: مسئولان بسکتبال در نظر دارند تا رقابت های بانوان را از حالت متمرکز خارج و به صورت رفت و برگشت برگزار کنند.
دبیر فدراسیون بسکتبال ادامه داد: با توجه به اینکه بسیاری از کشورها توانایی میزبانی از مسابقات متمرکز را ندارند اما می توانند از یک یا دو مسابقه مثل انتخابی جام جهانی میزبانی کنند که این باعث پیشرفت آنها خواهد شد.
او افزود: مسئولان بسکتبال آسیا به ایران توجه ویژه ای دارند و فعالیت خوب ما در غرب آسیا باعث شده به یکی از کشورهای فعال تبدیل شویم.
ورزشی**ع-ح**9118**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال