چرا دیدار تیم ملی بسکتبال پشت درهای بسته برگزار می شود

تهران- ایرنا- در شرایطی که بسکتبال برای جذب مخاطب همیشه به دنبال میزبانی از دیدارهای بین المللی بوده حالا 2 دیدار تدارکاتی برابر اردن قرار است پشت درهای بسته و بدون حضور تماشاگران برگزار شود.

به گزارش ایرنا، تیم ملی بسکتبال ایران امروز سه شنبه و پنجشنبه در دو دیدار دوستانه میزبان تیم ملی اردن است. فدراسیون اعلام کرد با نظر کادرفنی دو تیم این مسابقات پشت درهای بسته و بدون حضور تماشاگران برگزار می شود اما شنیده شده که این موضوع تنها با نظر فدراسیون و کادرفنی تیم ملی بوده و اردنی ها مشکلی با حضور تماشاگران و رسانه ها نداشته اند.
حتی اردنی ها درباره این مسابقه اخباری منتشر کرده اند اما صحبتی از دیدار در پشت درهای بسته مطرح نبوده است.
در حالی که این دیدارهای دوستانه و میزبانی های ایران می تواند باعث توسعه بسکتبال و ارتباط بیشتر مردم با این رشته شود تصمیم گرفته شده تا مسابقات پشت درهای بسته برگزار شود.
مسعود قاسمی مدیر تیم های ملی بسکتبال درباره این اتفاق به خبرنگار ایرنا گفت: این موارد از قبل هماهنگ شده است. در پروسه ارتباط های بین المللی چنین مواردی مطرح می شود. ما در قطر نیز به همین شکل برابر این تیم به میدان رفتیم.
او ادامه داد: در جلسه فنی که مسئولان و کادرفنی دو تیم حضور دارند که درباره نحوه مسابقه صحبت می کنند این موارد نیز بررسی می شود و شاید نظر هر دو طرف تغییر کند. مواردی نیست که مشکلی ایجاد کند و اگر تصمیم جدید گرفته شد حتما اعلام می کنیم.
با این حال بسکتبال در سال های اخیر به دلیل نداشتن میزبانی تماشاگران خود را از دست داده است. حتی سالن آزادی در دیدارهای رسمی نیز پر نمی شود و حالا که شرایط مهیا شده تا برخی تیم های خارجی هرچند با سطح کیفی پایین به ایران بیایند می توان از آن به عنوان فرصتی برای جذب تماشاگر استفاده کرد.
ورزشی**ع-ح**2024

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال