در دیدار با ظریف

سید حسن نصرالله: ییروزی لبنان و مقاومت نتیجه حمایت های ایران است

تهران – ایرنا – «سید حسن نصرالله » دبیرکل حزب الله لبنان در دیدار با « محمد جواد ظریف» وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: حمایت ها و پشتیبانی ایران از لبنان و مقاومت به پیروزی های بزرگی منجر شد.

به گزارش ایرنا به نقل از شبکه خبری المنار لبنان، سید حسن نصرالله در این دیدار که با حضور هیات همراه ظریف و« محمد جلال فیروزنیا» سفیر ایران یکشنبه شب برگزار شد، افزود:این حمایت و پشتیبانی، منجر به پیروزی هایی در صحنه ها و میدان های مختلف شده است.
وی با تشکر از رهبری جمهوری اسلامی، مسئولان و ملت ایران به خاطر حمایت از لبنان، فلسطین، جنبش های مقاومت و ملت های منطقه در مقابله با رژیم صهیونیستی و تروریسم تکفیری ابراز امیدواری کرد که این حمایت ها برغم همه توطئه ها و فشارها ادامه یابد.
وزیرامور خارجه جمهوری اسلامی ایران نیز در این دیدار تاکید کرد که ایران درکنار دولت، ملت و مقاومت لبنان ایستاده است و آمادگی دارد در همه زمینه ها مساعدت و همکاری کند.
ظریف روز یکشنبه وارد بیروت شد .
این چهارمین سفر ظریف به لبنان به عنوان وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران در دولت های یازدهم و دوازدهم است.
در چارچوب این سفر دو روزه، ظریف امروز (دوشنبه) با «میشل عون» رئیس جمهوری، « نبیه بری» رئیس پارلمان « سعد الحریری» نخست وزیر و «جبران باسیل » وزیر خارجه لبنان و همینطور نمایندگان احزاب و جریان های سیاسی لبنانی و فلسطینی به طور جداگانه دیدار و گفت وگو کرد.
شبک**6116 **1908

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال