سرمربی تیم فوتبال الکویت:

سردی هوای اصفهان بهانه خوبی برای تیم ما نیست

اصفهان- ایرنا - سرمربی تیم فوتبال الکویت گفت: سردی هوا در اصفهان بهانه خوبی برای تیم ما نیست و همه بازیکنان ما به بازی در دمای حتی منفی 10درجه هم عادت دارند.

به گزارش ایرنا، محمد عبدالله روز دوشنبه در نشست خبری قبل از دیدار با ذوب آهن ایران و الکویت کویت در مرحله پلی اف لیگ قهرمانان آسیا افزود : بازی سختی را مقابل ذوب آهن ایران پیش رو داریم ، این تیم بازیکنان بومی و خارجی با کیفیتی دارد.
وی اظهارداشت : ما فصل جدیدی را در تاریخ فوتبال خودمان را پیش رو داریم و احترام زیادی برای تیم رقیب خود ذوب آهن اصفهان قایل هستیم و با تمام توان آماده بازی هستیم.
وی تصریح کرد : همه تیم آماده بازی فردا هستند و همه بازیکنان را در اختیار داریم.
عبدالله با اشاره به اینکه لیگ قهرمانان آسیا را به تازگی تجربه نکردیم، ادامه داد : تیم ما در کاپ اف ای سی شش بار حضور داشت و دوبار نایب قهرمان شد و فوتبال کویت در دو سال اخیر محروم بود و امیدوارم این دوره با پیروزی همراه باشد.
به گفته وی بازی فوتبال را نمی شود پیش بینی کرد و در دیدار قبلی ما بیست دقیقه اول تمرکز نداشتیم و گل خوردیم ولی در نیمه دوم جبران کردیم و پیروز شدیم.
همچنین کاپیتان این تیم حسین حکیم در این نشست خبری گفت: فردا بازی سنگینی را در پیش رو داریم چون سطح کیفی فوتبال ایران بالاست و فوتبال ایران در جام ملت های آسیا به جمع چهار تیم برتر آسیا راه یافت و جام جهانی نیز بوده است.
وی اضافه کرد : فوتبال باشگاهی و ملی ایران کیفیت بالایی دارد و بازیکنان ما در دیدار فردا از انگیزه بالایی برخوردار هستند.
کاپیتان تیم الکویت گفت: ذوب آهن تیم خوبی است و ما در باشگاه خود در همه رده ها برای رسیدن به سطوح بالا در آسیا برنامه داریم.
دیدار این دو تیم ساعت 19 روز سه شنبه در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان انجام می شود.
/6026/8114

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال