رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها:

گسترش معنویت در بین دانشجویان اولویت اصلی نهاد رهبری است

تهران- ایرنا- رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: در دهه پنجم انقلاب اسلامی تعمیق و گسترش معنویت در بین دانشجویان و محیط دانشگاه از اولویت های اصلی نهاد رهبری است که باید با هم اندیشی با خود دانشجویان به این هدف دست پیدا کنیم.

حجت الاسلام مصطفی رستمی در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در تهران در گفتگو با خبرنگار گروه دانشگاه ایرنا گفت: بحث شفافیت، عدالت و کم کردن فاصله طبقاتی بین اقشار مختلف مردم و جلوگیری از شکل گیری طبقه جدید که خارج از مسیر های قانونی به امکاناتی دست پیدا می کند باید از اولویت های اصلی کشور در دهه آینده باشد.
وی افزود: مسئله دیگری که در دهه پنجم انقلاب اسلامی مهم است و باید مورد توجه قرار بگیرد بحث پایه ریزی تمدن اسلامی است. با عملکرد موفق جمهوری اسلامی طلیعه شکل گیری تمدن نوین اسلامی شروع شده است و ما باید در دهه آینده در جهت شکل دادن به تمدن اسلامی در ابعاد مختلف قدم برداریم.
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در مورد برنامه های نهاد رهبری در دانشگاه ها در دهه پنجم انقلاب اسلامی هم گفت: اصلی ترین هدف و برنامه ما تعمیق و گسترش معنویت در بین دانشجویان و محیط دانشگاه است. البته به خوبی می دانیم که این هدف بدون مشارکت و هم اندیشی با دانشجویان و اساتید دست یافتنی نیست. بنابراین در برنامه های خود مشارکت بدنه دانشگاه را مورد توجه قرار خواهیم داد.
وی افزود: پاسخگویی به هنگام و مبتنی بر ادبیات روز به تمام موارد و دغدغه هایی که در حوزه دانشجویان مطرح است هدف دیگر نهاد رهبری در سال های آتی است. ما در نهاد رهبری معتقد هستیم که باید برای دغدغه های دانشجویان پاسخ داشته باشیم و در این زمینه در حال فعالیت و تلاش هستیم.
*9487**1553

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال