معاون وزیر اقتصاد:

انقلاب اسلامی در دهه پنجم به سمت پیشرفت بیشتر حرکت می کند

اهواز - ایرنا - معاون پارلمانی وزیر اقتصاد و دارایی با گرامیداشت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت: این انقلاب با ورود به دهه پنجم عمر خود به سمت پیشرفت هرچه تمام تر حرکت می کند.

به گزارش ایرنا اسماعیل جلیلی روز دوشنبه در مراسم راهپیمایی 22 بهمن ماه در امیدیه اظهارداشت: مردم ایران باوجود همه شیطنت ‌ها و نقشه شوم دشمنان، دهه پنجم را در روز 22 بهمن با حماسه ای بزرگ آغاز کرده اند.
وی حضور مردم در راهپیمایی امروز را نشانه همبستگی بین مردم و نظام خواند و افزود: دهه پیشرفت و حرکت در جمهوری اسلامی شروع شده و امید است این روند در راستای اعتلای آرمان های انقلاب و تلاش برای تحقق هرچه بیشتر دولت و جامعه اسلامی باشد.
این مقام مسئول در وزارت اقتصاد و دارائی با بیان اینکه مسیری را که شروع کرده ایم، مسیری طولانی است، گفت: برای دستیابی به آرمان های تعیین شده به روحیه انقلابی، ایثار و از خودگذشتی نیاز است.
وی با اشاره به اینکه مردم امروز نشان دادند که بیش از گذشته آماده هستند، افزود: مسئولان باید در کنار مردم به تلاش بپردازند تا موانع موجود کنار گذاشته شوند.
جلیلی با تاکید بر لزوم حساسیت و تلاش بیشتر مسئولان برای رفع مشکلات اظهار داشت: معیشت مردم برای رسیدن به اهداف بلندتر باید مورد توجه قرار گیرد.
به گزارش ایرنا راهپیمایی 22 بهمن با حضور اقشار مختلف مردم شهر امیدیه از گلزار شهدا تا مسجد جامع قدس این شهر برگزار شد.
9931/3022

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال