چهل سالگی انقلاب

عزت و اقتدار ایران اسلامی ناشی از مقاومت مردم است

نوشهر – ایرنا – یک عضو شورای عالی قضایی کشور گفت : عزت و اقتدار امروز ایران اسلامی ناشی از مقاومت مردم و رهنمود های رهبر فرزانه انقلاب در برابر توطئه های دشمان قسم خورده انقلاب اسلامی است.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، حجت الاسلام محمد محمد دوست روز دوشنبه در جمع راهپیمایان 22 بهمن و چهل سالگی انقلاب اسلامی شهرستان تنکابن افزود: امروز سلاح راهبردی کشورها حضور مردم در صحنه است و انقلاب اسلامی به پشتوانه این حضور حماسی و با بصیرت از قدرت زیادی در عرصه بین المللی برخوردار است.
وی با بیان اینکه دشمنان در طول 40 سال مجموعه ای از هجمه های سنگین علیه نظام و انقلاب داشتند ، اظهار داشت : امروز جنگ دشمن علیه ملت انقلابی ایران ، جنگ اقتصادی است و برای آنکه بتواند به اهداف شوم خود دست یابد دست به دامن نفوذی های داخلی افتاده است.
محمد دوست افزود : این ملت پای ارزش های امام خمینی (ره) ، انقلاب و شهدا ایستاده است و نخواهد گذاشت تا دشمنان با کمک فریب خوردگان داخلی به اهدافشان نائل آیند.
وی خطاب به دشمنان انقلاب اسلامی گفت : ایران اسلامی مهد مردمان با غیرت است و با کشورهایی همچون سوریه ، عراق و لیبی تفاوت دارد و نمی توان سناریوی نخ نما شده این کشورها را در ایران پیاده کرد.
شهرستان 166 هزار نفری تنکابن در غرب مازندران واقع است.
/1602/7513/1654

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال