چهل سالگی انقلاب

صلابت ملت ایران فرصت خودنمایی را از نظام سلطه گرفته است

یاسوج - ایرنا- عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: امروز و در آستانه ورود به دهه پنجم انقلاب ملت رشید ایران با صلابت، صبوری و مقاومت فرصت خودنمایی و گزافه گویی های بی جا را از دشمن و نظام سلطه گرفته است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم در راهپیمایی باشکوه یوم الله 22 بهمن در یاسوج اظهار داشت: دشمن و استکبار جهانی امروز با اطمینان از قدرت و صلابت ملت ایران دیگر حتی موضوع وجود گزینه های روی میز را مطرح نمی کند.
وی تصریح کرد: ایران اکنون و در چهلمین بهار انقلاب به ملتی الگو در میان ملت های منطقه تبدیل شده و هر کدام از کشورهای منطقه سعی دارند خود را به ایران نزدیک کنند.
وی به دستاوردها و افتخارات در طول 40 سال گذشته انقلاب اشاره کرد و گفت: ایران در زمینه هوافضا، پیشرفت های علمی، صنعت دفاعی و نظامی در دنیا حرف برای گفتن دارد.
وی ابراز داشت: ایران به لحاظ قدرت دفاعی و نظامی چنان پیشرفت داشته که نیروی دریایی آمریکا در خلیج فارس مقابل نیروی دریایی سپاه مقتدر به زانو درآمده و نظام سلطه را وادار به اعتراف به شکست می کند.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام یادآور شد: ایران هم اکنون در زمینه نانوتکنولوژی در رتبه چهارم دنیا قرار دارد.
مصباحی مقدم گفت: ایران جزو 6 کشور برتر دنیا در پرتاب ماهواره به فضا است و امروز هیچ تصمیمی در سطح منطقه و حتی جهان بدون ایران قابلیت اجرایی ندارد.
وی با بیان اینکه ایران قبل از انقلاب کشوری به شدت وابسته به غرب بود ، گفت: امروزه این کشور قدرتمند و عزتمند به استقلال کامل دست یافته و حتی از نظر سیاسی، دقاعی و نظامی هیچ کشوری یارای مقابله با آن را ندارد.
مصباحی مقدم اضافه کرد: رسیدن به دستاوردها و افتخارات در شرایطی بوده که ایران بر خلاف کشورهای دیگر منطقه با شدیدترین تحریم ها و دشمنی ها دست و پنجه نرم کرده است.
وی گفت: هرچه دشمن در طول چهار دهه گذشته تهدید و تحریم کرده و یا فشارهای را تشدید کرده اما صلابت و صبوری ملت بزرگ ایران نیز افزون تر شده است.
وی تصریح کرد: مسئولان و خدمتگزاران باید به این ملت بزرگ و وفادار افتخار کند که با وجود مسائل و مشکلات معیشتی و اقتصادی و برخی فشارها اما با همان عشق و وفاداری 40 سال اخیر برای دفاع از کیان این مملکت و بیعت با آرمان های امام و رهبری به صحنه می آیند.
وی یادآور شد: البته هم رهبری فرزانه انقلاب و هم رئیس جمهوری و سایر مسئولان و دست اندرکاران امر در کشور بر وجود مشکلات موجود واقف هستند و تمامی تلاش آنها برای رفع چالش های فرا رو نیز با جدیت ادامه دارد.
مصباحی مقدم گفت: این ملت شایسته بهترین خدمت و رفاه و بهبود در وضعیت زندگی هستند.
مردم انقلابی و غیور کهگیلویه و بویراحمد همگام با اقیانوس خروشان ایرانیان و در زیر بارش شدید برف و باران با حضور باشکوه در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن و ورود به طلوع فجر انقلاب اسلامی اسوارتر از چهار دهه گذشته حماسه ای از شکوه و اقتدار آفریدند.
سیل خروشان جمعیت در یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد در راهپیمایی امسال به حدی بود که دوربین ها توان به تصویر کشاندن این همه عشق و وفاداری و اخلاص مردم انقلابی در این صحنه عظیم ملی را نداشت.
عشایر سلحشور، زنان شیردل و مردان شجاع این مرز و بوم همراه با سایر اقشار، امروز ندای لبیک یا خامنه ای سر دادند و باردیگر وفاداری خود را به اسلام، نظام و انقلاب به زیبایی به نمایش گذاشتند.
3016/7535/6110

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال