استاد حوزه علمیه قم :

ملت ایران مقتدرانه پای انقلاب اسلامی ایستاده است

کرج - ایرنا - استاد حوزه علمیه قم و دانشگاه علامه طباطبایی گفت: ملت ولایتمدار ایران با تمام توطئه ها و سختی های تحمیلی دشمن، پای انقلاب اسلامی ایستاده و ذره ای از موضع الهی خود عقب نشینی نمی کند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین سیدصدرالدین شریعتی روز دوشنبه در اجتماع راهپیمایان یوم الله 22 بهمن شهرستان فردیس افزود: چهل سال از عمر با برکت انقلاب اسلامی می گذرد و طی این مدت توطئه های زیادی علیه این انقلاب شکل گرفته است.
وی بیان داشت: از آغاز پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون دشمنان برای براندازی و نابودی این انقلاب از هیچ ترفندی فروگذار نبوده اند.
شریعتی گفت: آمریکایی ها، اروپایی ها، صدام و منافقین علیه نظام اسلامی جنگ و توطئه به راه انداختند اما شکست خوردند.
وی افزود: شور و شوق مردم انقلابی ایران در دفاع از قرآن، امامت و ولایت استمرار داشته و دشمنان برای از بین بردن این شور و شوق مردمی به مبارزه با ارزش ها و اعتقادات دینی متوسل شده اند.
شریعتی گفت: در جنگ تحمیلی عراق علیه ایران، آمریکا، شوروی سابق و دیگر کشورها از صدام حمایت می کردند و برخی کشورهای مرتجع عرب با پول های هنگفت، ماشین جنگی صدام را تجهیز
تا جمهوری اسلامی ایران را نابود کنند.
رئیس پیشین دانشگاه علامه طباطبایی افزود: امروز کشورهای مسلمان سوریه و عراق با حمایت نظامی ، فرهنگی و مستشاری ایران اسلامی توانسته اند بر تروریست های دست پرورده آمریکا و دشمنان اسلام پیروز شوند.
شریعتی با بیان اینکه، ایران در زمان جنگ تحمیلی از واردات سیم خاردار محروم شده بود، بیان داشت: امروز به برکت انقلاب اسلامی، ایمان و اعتقاد مردم و جوانان بسیجی چنان در حوزه سلاح و موشک های بالستیک رشد کرده ایم که آمریکا به وحشت افتاده است.
وی اظهار داشت: دشمنی ها و درگیری ها با ملت ایران موجب شد تا این ملت با تکیه بر ارزش های دینی و الهی به ملتی مقتدر در جهان تبدیل شود.
این استاد دانشگاه گفت: ملت ایران امروز در مسیر حرکت انقلابی امام خمینی (ره ) پشت سر رهبری معظم انقلاب حرکت می کند.
7413/ 6155

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال