رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ:

پرسپولیس با تعویق بازی با فولاد خوزستان موافقت نکرد

تهران-ایرنا-رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ در واکنش به بیانیه باشگاه پرسپولیس بعد از شکست امروز این تیم برابر فولاد خوزستان گفت: سرخپوشان تهرانی با تعویق دیدار برابر فولاد موافقت نکردند.

«سعید فتاحی» روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا درباره بیانیه باشگاه پرسپولیس تهران بعد از شکست 2 بر یک برابر فولاد خوزستان در اهواز، اظهار داشت: برای برگزاری دیدار دو تیم فولاد خوزستان و پرسپولیس از هفته هفدهم مسابقات لیگ برتر مجوز داشتیم و این مسابقه کاملا قانونی انجام شد.
وی افزود: مگر می شود بدون مجوز شورای تامین و نیروی انتظامی استان خوزستان مسابقه ای برگزار شود؟ نیروی انتظامی و نمایندگان شورای تامین در ورزشگاه حضور داشتند و همه موارد با هماهنگی صورت گرفت.
رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ خاطر نشان کرد: شب گذشته شورای تامین امنیت استان خوزستان درخواست کرد بازی پرسپولیس و فولاد خوزستان با 24 ساعت تاخیر برگزار شود اما باشگاه پرسپولیس با این درخواست مخالفت کرد و تاکید داشت این دیدار در موعد مقرر برگزار شود.
فتاحی در پایان گفت: این دیدار در کمال آرامش و امنیت برگزار شد و جا دارد از مسوولان انتظامی استان خوزستان تشکر ویژه ای داشته باشم.
باشگاه پرسپولیس پس از شکست 2 بر 1 مقابل فولاد خوزستان در هفته 18 مسابقات لیگ برتر بیانیه ای با صدور بیانیه ای تاکید کرد: شاهد اتفاقات عجیب و غریبی در رقابت‌های لیگ هستیم که به نظر می‌رسد عدم برگزاری آن بهتر از برگزاری این گونه باشد که مایه خجالت و شرم است و پرسپولیس و میلیون ها هوادار آن نیز، به نوعی تاوان آن را پس داده‌اند. آنچه در بازی آخر پرسپولیس رقم زده شد، ظلم آشکاری است که هیچ مرجعی نمی‌تواند منکر آن باشد. باشگاه پرسپولیس فارغ از آنکه چه عواملی مسبب این وضعیت بوده اند خواهان رسیدگی جدی به آن بوده و تکرار آن را به هیچ وجه تحمل نخواهد کرد.
ورزشی**م.ت**9129

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال